| David_Ant_1998 a întrebat:

Salutare tuturor! Am o problema cu jocul numit minecraft. Stim cu totii ca a aparut versiunea 1.7.4. Problema e ca atunci cand incerc sa ma joc am un lag infernal. Insa pe versiunea anteriara 1.6.4 am 100 - 120 fps. Deci ce sa fac? Vreau sa ma joc fara lag. Ps: Folosesc aceleasi setari video si aceleasi moduri. Sper sa ma ajutati. Ms anticipat.

1 răspuns:
| LovelyMan a răspuns:

Cel mai indicat este sa le trimiți lor un raport pe adresa lor oficială si sa le spui exact ce si cum.

Încearcă sa dezinstalezi si sa reinstalezi jocul de la 0 cu tot cu moduri, poate isi revine.