| anonim_4396 a întrebat:

Saluuut! Am 17 ani si de aproximativ 2 ani, de la vârsta de 15 ani ma situez la înălțimea de 1.82 metrii. Tatăl meu are tot 1.82 si mama 1.70. Eu mi-as dorii sa mai cresc. Întrebarea mea este: Mai cresc? Adica am auzit ca unii baieti cresc pana la 24 ani ://.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da, o să mai crești.
nu mai fi îngrijorat, ești suficient de înalt.

| UzOm a răspuns:

Am pe cineva în familie care a crescut până la 22 de ani. După ce a crescut a început să se îngrașe foarte repede (Cu toate că el mânca sănătos și făcea sport). O să mai crești stai calm.winking