| anusha a întrebat:

Scrieti-mi, va rog statusuri despre zimbet. Pentru cel mai dragut mesaj voi da

Răspuns Câştigător
| yanny`s a răspuns:

Zambeste! Fii tare! Chiar daca uneori doare! oh go on happy

De cate ori ma vei privi cu ura si manie`. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie`!

Pentru ca are puterea sa zambeasca cand vrea, nu cand trebuie

Zambeste sh arata`le ca nu`tsi pasa. Zambeste, caci viata-i una si`i frumoasa

Zambetul meu e din nou colorat * Am trecut peste tot ce mi s`a`ntamplat * Viata mea are acum un nou inceput * De acum nimic nu mai e pierdut.

Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi!

E randuu` meuu` s` n`am nici 0 grija! 0 facem pentru mai bine, 0 facem pentru destin, radem, plangem, zambim, dar in final tot amandoi 0 s` fim

M`ai invatsat cum s` pot iubii` din prima zi. mi-ai aratat cum s` pot zambii` sh`n ultima z

zambetul tau m-a dat peste cap. n`as puteaaa.chiar n-as puteaaa sa accept sa-i zambesti si alteia

Tu ma faci sa zambesc chiar si atunci cand gresesc!

Traieste orice moment ca si cum ar fi ultimul! si zambeste pentru ca zambetul tau provoaca zeci, sute, chiar mii de zambete in jurul tau!

Invata sa zambesti cand viata te incearca chiar daca pare ca treci oceanul cu o sa simpla barca

, j probabil crezi c`am spus cuv fr rost, te-am iubit blegule si înca te iubesc! Stii ca numai u ma faceai sa zâmbesc "

Am sa rad pentru ca nu mai am motive sa plang, tu nu meriti lacrimile mele, ai ras prea mult d ele.

Dragostea implica multe...de la zambete pana la perne ude

♥ Vrei sa pari ceva ce nu iti place, nu lasa un zambet fals sa te imbrace!

O fire puternica strange`n brate, rabda, uita, iubeste, sufera, plange da` apoi ia totu` d l capat si reda conturu` minunatului zambet cu care`a obisnuit sa`nfrumuseteze totu`

19 răspunsuri:
| Ralu' a răspuns:

Zambeste! Maine poate fi mai rau.

Zambeste, zambetul pervers dp fata ta sterge zambetul jegos de pe fata multora!

Zambeste fata! Zambeste pentru mine! Zambeste pentru tine! Zambeste ca asa iti sta tie cel mai bine :X

| adriana_4524 a răspuns:

How hard would I still be alive smile on your face you get and even If I get empty smile And all I give you love

In spatele unui zambet fals se ascunde o mare durere in spatele unui zambet ironic se ascunde o mare pierdere iar in spatele meu se ascunde plecarea ta!

Un zambet... O lacrima...Lumea mea

A smile doesn't cost anything

am sa-ti fur un zambet, o sa mai zambesti? am sa-ti fur iubirea, o sa mai iubesti? am sa-ti fur un sarut, o sa mai saruti? dar daca te fur pe tine ce-o sa faci?

Incearca sa invingi lacrima cu un zambet chiar daca doare!

Un zambet creeaza fericire chiar si acolo umnde lacrimile au format mari de tristete

| dada a răspuns:

Zambesteee laughing poate maine nu o sa mai ai toti dintii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi am vb cu soarele si i-am zis ca de fiecare data cand te uitzi la el sa iti sambeasca...asa cum numai tu stii...sa vezi si tu ce frumos zambestiiiii:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimbeshte. mine va fi mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimbeste caci lumea te iubeste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vezi pe cineva fara zimbet, ofera-i unul de-al tau. ​ ​

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zimbet colorat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ai vazut zambetul pe undeva? L-am pierdut aseara odata cu speranta de a te avea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimbeste lumea te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimbeste si lumea va deveni mai buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimbeste, zimbeste lumea te iubeste!

| nyusha21 a răspuns:

Zimbetul prelungeste viata!

| FunnyRO a răspuns:

Un zambet nu costa nimic, dar ofera multe.happy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimbetul este floarea sufletului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimbeste si nu privi in jur, zimbeste si nu uita cine esti, zimbeste si nu uita ca ca tine doar una este!tongue(h)

| Cius_Eugeniu_1972 a răspuns:

Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange!