| anonim_4396 a întrebat:

{Scuzati Categoria } AM nevoie de cineva care stie sa editeze poze, am nevoie de o poza editata cu catelul meu pentru un concurs daca stiti sa editati poze! Lasati un mesaj dau funda!

6 răspunsuri:
| Robbu a răspuns:

Depinde ce fel de editare vrei la poze, eu am cateva programe de editat poze, dar nu stiu la ce editari te referi happy

| Annä_Anné_1997 a răspuns (pentru Robbu):

Pai add sa vorbim: annes.annyk@yahoo.com

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Stiu eu: Spune-mi cum si ma ocup happy Da-mi mesaj pe privat cu Id-ul tau. Vorbim acolo. Si nu te grabi cu funda. DUpa ce editez imaginea, da funda, daca iti place happy

| Robbu a răspuns (pentru SuKi2KirAi1):

Scuza-ma nu vreau sa par arogant, dar mi-a sarit in ochi raspunsul tau, tin sa spun ca site-ul asta se numeste TPU(TotiPentruUnu) nu TPF(Toti Pentru o Funda) mi se pare aiurea, daca tot vrei sa ajuti pe cineva sa "ii ceri tu funda" daca chiar ii face placere el/ea ti-o daruieste cu mare placere.

| SuKi2KirAi1 a răspuns (pentru Robbu):

Scuze, ai inteles gresit. nu la asta ma refeream. Mi s-a reprosat de mai multe ori ca dadeam funda prea repede; ma pripeam. si la astfel de intrebari, am vazut persoane care ofereau funda la primul care le dadea ajutor, chiar daca era de calitate sau nu. deci nu ceream funda, caci am si lucruri ma bune de facut decat sa alerg dupa niste funde, nu te teme. raspunsul tau mi s-a parut putim cam rautacios, desi nu cred ca ai vrut sa-l iau asa. Dar asta a fost efectul. ceea ce am spus, m-am exprimat gresit poate, vroiam sa sune a sfat. Ceva de genul: Nu da funda la primul care iti iese in cale. O.K? Eu zic ca nu alergam dupa funde pe aici, dar totusi acestea au fost puse pe acest site cu un motiv: sa-l premieze pe cel care a raspuns cel mai favorabil, si a dat un raspuns util care l-a ajutat pe cel in cauza. Poate ca am inteles gresit ceea ce mi-ai reprosat, dar eu sunt poate in toate felurile, numai aroganta nu. nu ma pun pe primul plan, si raspunsul dat de tine m-a jignit. poate ca vei zice ca fac prea mult caz din asta, dar eu doar mi-am expus parerea. Multumesc...

| Robbu a răspuns (pentru SuKi2KirAi1):

Sunt perfect de acord cu tine, si imi pare rau daca raspunsul meu a sunat "jignitor" nu am avut intentia asta credema.doar ca am vazut mai peste tot dupa ce a fost dat un raspuns sfarsitul se termina ceva gen "FUNDA?" si nicidecum nu sunt genul sa caut certuri pe site-uri de socializare gen TPU care e mai mult decat SOCIALIZARE happy, m-am referit la cu totul altceva in raspunsul meu, nu in ceea ce ai inteles tu happy Scuze inca odata daca spui ca te-am jignitwinking