| ladypink1 a întrebat:

Serialele voastre preferate? happy

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zurick a răspuns:

Doctor House, Sherlock, Game of thrones și am început Hannibal de curând.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The 100, The Originals, The Vampire Diaries, CSI : New York, NCIS : Los Angeles, Supernatural si Castle

| CristinaSNC a răspuns:

1. The Vampire Diaries love struck love struck
2. The Originals love struck love struck

| Scarbo a răspuns:

Game of Thrones
Oz
Prison Break

| BlackChocolate1 a răspuns:

C.S.I. şi PrettyLittle Liars.

| Yssy12 a răspuns:

Pai ma uit la mai multe : The vampire diaries, Prety Little Liars, Whispers, Stitchers, The strain, The originals, Dr. House, Supranatural... iar din acestea nu pot alege unul care sa nu imi placa... adica toate sunt preferatele mele in felul lor

| MabelPines a răspuns:

Nu am asa multe:
1. Ciudateni.
2. Cavalerul Noptii.
3. Mica Mireasa.

| Laura20133 a răspuns:

Teen wolf, the vampire diaries, the originals, once upon a time, modern family

| Arrow19 a răspuns:

Arrow,flash,breaking bad

| AndreeaValentina21 a răspuns:

Teen wolf, the vampires diares, the originals etc.