| bogdanandrei2000 a întrebat:

Slutare,care ar fi caracteristicile unui bad boy?thinking

9 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

laughing Hei, esti cumva un bad boy si cauti o good girl? Ei bine...nu stiu ce inteleg ceilalti prin"baiat rau",insa eu il vad ca pe un tip arogant, care se lasa greu cucerit, care nu vorbeste cu oricine, este extrem de pretentios, iar daca nu te ridici la standardele lui nu vei putea nici macar sa porti o discutie de 5 minute cu el.De ce nu, uneori aseman baietii rai cu tipii care beau si fumeaza, ceea ce nu mi se pare intocmai ok.Pe de alta parte, putina rautate nu strica, dar aici ma refer la atitudine.Trebuie sa stii sa fii bad boy intr-un mod subtil, sa nu crezi ca daca te duci si injuri in cel mai urat mod posibil si daca te imbraci nu stiu cum le vei impresiona pe fete.E posibil sa le impresionezi, dar intr un mod negativ.Cel mai bine e sa fii tu insuti, iar daca vrei sa creezi o impresie de rautate in jurul tau, fa-o cu cap.Pastreaza putin mister in ceea ce faci si spui, nu le oferi fetelor totul pe tava, nu le aborda cu texte banale...

| KillMePlease a răspuns:

Aceasta intrebare necesita un raspuns foarte lung si sofisticat.
Raspund printr-o intrebare: de ce intrebi?laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

sa aiba freza faina si cand vede o tipa draguta pe strada sa mearga la ea fara nici un fel de inhibitie, sa ii spuna "pot sa iti ating duodenul?", dupa care indiferent de raspuns sa scoata securea si sa o omoare
cam astea ar fi caracteristicile

| MskDesign a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin bad boy!

Răspuns utilizator avertizat
| Kyılε a răspuns:

DE CE? Vrei sa devii unul? Cum vrei tu, good boy :
In primul si in al doilea rand :
- sa se faca remarcat prin tupeul FANTASTIC pe care il mentine

SI

- sa se dea la orice gagica ii iese in cale.

Mult SUCCES, amice!happy

| PanaceuUniversal a răspuns:

Be a good boy with a dirty mind!

| Coquineagra a răspuns:

Sa fii bad boy nu e pentru oricine.

| matematician a răspuns:

P*** mare big grin laughing)