| biu303 a întrebat:

Spune-ti si mie ce sa fac pe net ca nu am idee ma plictisesc foarte rau

4 răspunsuri:
| DeeeaA a răspuns:

Eu obisnuiesc sa stau pe TPU. pe Messenger, YouTube sau Facebook...
Poti, de asemenea, sa joci un joc bun. Iti propun Conquiztador sau Remi Online. Ai nevoie de cont dar e gratuit pentru a iti face unul la ambelewinking Sper ca te-am ajutat. Pa, pa!
Funda?

| MajorAsshole a răspuns:

Ai incercat sa raspunzi unor oameni pe TPU?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă te plictiseşti, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/! N-o să-ţi pară rău, te asigur!