| ennie a întrebat:

Spuneti-mi un nume pentru o pagina de facebook! cel mai tare raspuns fundalove struck

Răspuns Câştigător
| VampireDeea144 a răspuns:

Love is magic, true love, pink future, love is music, be free, come alive, the boy and the girl, our love, eyes of devil, if you care prove it, only the love, only love, play and win, just us, just my love. sper ca te-am ajutat:* fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Bubulin4ik a răspuns:

EniLovenevertonguetongue

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Puneţi numele tău adevărat. Pentru nume gen : Skumpika, drăguţica este făcut Hi5-ul.
Baftă.

| firelord66 a răspuns:

EnnieSiAtat

| guzanu92 a răspuns:

No feelings...; Mrs Bitch; Undeva, Candva.; Vizuina link'urilor; etc tongue
Sa ma anunti daca decizi numele. Daca imi va place pagina iti voi face publicitate pe "Noi suntem adolescenti"! ^^