| Sol3il a întrebat:

Spuneti-mi va rog ceva exerciti cardio, am incercat sa alerg. de 3 zile... azi dim ma dor picioarele ingrozitor si nu mai pot. altceva, stiu si eu, Rolele se incadreaza in Cardio? streetDance? nu reusesc sa scap de burtica mai am un strat nu foarte gros cam de un deget pe burtica si pur si simplu nu vrea. alimentatia mi-e corecta dieta hipcalorica. fara dulciuri, sucuri, paine, dansez 2 ore pe zi, si 3 ore role, am zis sa mai si alerg dar nu pot, de dormit dorm indeajuns, dar nu stiu dc intarzie burtica sa dispara laughing), are cineva vreo idee. multumesc!kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bicicleta e o alternativa buna. Totusi alergatul ramane cea mai buna varianta dupa parerea mea...la urma urmei este cea mai populara activitate fizica. De fapt e pe locul 2 happy +DIETA

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Plimba-te cu bicicleta laughing