| mishaly a întrebat:

Spuneti-mi va rog statusuri despre cele mai bune prietene...

6 răspunsuri:
| βeβeℓușa a răspuns:

Nu sunt singur/singura in ploaie si vant am cei mai buni prieteni de pe pamant:X

♥Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drumlove struck

` Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte Te Iubesc Si Punct!

si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau si la bine nu se desparte de mine

Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`nikiodata`

Cand prietenii sunt cei adevarati, ei reprezinta cel mai sigur lucru din lume.

Un prieten este cineva care te stie pe dinafara si inca-i mai place ce vede.

Pt a-ti face un prieten trebuie sa mai inchizi cate un ochi.Pt a-l pastra insa pe amandoi.

Un prieten te accepta asa cum esti,dar spera la ceea ce ai putea sa fii.

Tin la tine pentru ca stii sa ignori slabiciunile si ratacirile mele si ma sustii cu fermitate sa dau ce-i mai bun din mine.

Tot ce pot face pentrul prietenul meu este sa-i fiu pur si simplu prieten.Nu am averi cu care sa-l rasplatesc.Daca el stie ca prietenia lui ma face fericit,nu va dori o alta recompensa.In asta consta maretia prieteniei.

Un prieten este alaturi de tine atunci cand nu mai e nimeni altcineva

Prieteni, tovarasi de drum,iubiti, ne sunt cei care ne acorda increderea lor deplina.

Temelia adevaratei prietenii este incredere !Edificiul ei-respectul!

Prietenii trainici sunt cu adevarat una dintre bogatiile vietii.Avutia ta este acolo unde sunt prietenii tai.

Prietenii cei mai apropiati sunt cei care inteleg cel mai bine ce e cu viata noastra, carora le pasa de noi la fel ca si noua,care ne sunt alaturi la succese si la esecuri, sunt cei care rup farmecele asupra singuratatilor noastre.

Kilometri obositori trec repede si ii parcurgi mai vesel, mai usor.Si lumea-ntreaga pare mai senina cand ai un prieten drept insotitor.

Prietenii au ceva ce iti lipseste...de pilda optimismul.Ei te fac sa simti ca totul va fi bine in lume cat timp iti vor sta in preajma

Un lucru bun devine mai bun si mai frumos daca poti sa-l imparti cu prietenii.

Nu exista iubire mai mare si mai puternica decat cea pe care o exprima prietenia

Prietenia inseamna iubirea suprema, cel mai valoros lucru, cea mai deschisa comunicare,adevarul cel mai sever,cel mai sincer sfat si cea mai mare comuniune de ganduri de care sunt capabili femeile si barbatii

Prietenia se masoara doar in amintiri,voie buna,liniste si iubire...

-Prietenii sunt tot ce conteaza ,nu as putea trai fara dragostea lor...

sA`SE`oFtiCe`DoOsmanyy` `\` K`te-am`PE`tN``mAMy``>

Adevarati prieteni nu sunt aceia care te urmeaza in sir indian, ci aceia care iti arata greselile si iti raman alaturi orice s-ar intampla

Prietenul adevarat iubeste oricand ! Si in nenorocire devine ca un frate !

Ea mi`e ca 0 s0ra, ne intalnim la sc0ala la aceiasi 0ra . Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand c0rtina a cazut, veselia a`nceput \\ /

ea e langa mine, uit d` t0t si m` simt bine

Tot ce ai auzit de noi stii ca nu e adevarat, hai lasa-ne pe noi sa-ti aratam cum suntem de fapt

Prietenia este.tipul de dragoste pe care ne inchipuim ca o traiesc ingerii

un prieten adevarat iti vede prima lacrima...o sterge pe a2a...si o opreste pe a3a

Exista aceea persoana care te schimba atat de mult...incat iti este imposibil sa iti mai aduci aminte cum erai inainte ca ea sa intre in viata ta

Prietenia noastra nu e chiar perfecta dar ma intelege si imi suporta toate \"prostioarele\" mele ) o iubesc , nu sunt simple cuvinte o sa ne fie bine

si o sa fie bine chiar daca mai avem probleme.iti spun stai linistita deci nu te teme. ca multe vin si toate trec chiar daca raman semne...si orice semn se vindeca dupa o vreme!

Sh s`au spus multe v0rbe rele despre n0i ._|_ la t0tsi care auu vrt s` ne traga inap0i!

Dintre t0ate prietenele care le-am cun0skt tuu esti cea pe` care nuu vreauu s`0 uit Sh daca` m0r inaintea ta, v0i ajunge`n rai si t` v0i astepta 8-

Cine sa-ti aduca soarele in zori Cine sa-ti arate curcubeul dupa nori Cine sa-ti vegheze somnul Cine sa-ti duca dorul Cine sa-ti simta privirea, cand cerul e senin daca nu eu...

A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger

Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate
bunurile lumii.

ai o prietena Care tot ce face face pentru tine.ca sa ti fie tie bine.

Cine mai` bine `ca mine` ? te intelege` si` te sustine`?

> < cu tine `n` fiekaree zii` pana` cand `moartea ne `va despartiii`!

La` bIne~ si L~a rau`! e Ea e cu MinE~ meReu`!>>. THe yUbesk`! >

Poate vrei să`mi fi prieten si nu stii cum s-o iei,iti recomand să iei lectii de la prietenii mei!

.avem strazile in sange stii,si cu greu ne putem despartzi,fiindca nu stim sa traim altfel,orice am face ne intoarcem inapoi in cartier

.Mi'a fost alaturi zile bune si nopti grele Cand plangeam din despartiri sau barfe rele...

.Prefer s` am putsini prieteni , da macar s` fie adevaratsi pentru t0ata viatsa

.E bizar cum o ardem noi din bar in bar . Golim paharu` ca sa`l umplem iar . [chiar nu va suportam fata . Voi va tocitzi gura si noi ne traim viata .

Dorul din mine .cere iubire. imi arde inima . lupt cu oricine .pentru tine .

Si daca azi nu mai am loc in viata ta.Plec si n`am sa ma intorc iubirea mea si daca nu vrei dragostea n`o s`o mai ai.Acum vad ca nu a meritat

peste t0ate 0 s` trecem cu capuu`n sus N` avem una pe` alta, asta`i mai presus

Dak mama nu ne-a facut surorI` a stiuT dc.pentru ca d-zeu ne-a` facut.cele mai bune prIetenE.te iubesc

Ea mi-a aratat de fiecare data cine sunt.

ea mi-a fost de fapt in viata un fel de inger pazitor.

Sa pot sa spun ca viata nu e nedreapta Sa uite tot ce-a fost ca-i fata desteapta Ca merita tot ce e mai bun Trecutul e trecut viitorul conteaza acum

Vrei prieteni , invata sa vorbesti sincer !

•♥•A TreCuT aTaTa VreMe si`Înk Nu a DisPaRuT••RaSa De Pryetenyy FaLșy Pe CaRe N`ași fyy vRuT Să`y fyy aVuT•♥•

⇔O Fata Buna pOate sa Devine Repede Rea` [Asa ca date`n Sange si` nu te mai Baga atat in viatSa mea

Daca maine ar fi sa mor inchid ochii si voi zambi,ca stiu ca o sa am la capu meu prietenii!

M'ai incurajat sa fiu ceea ce am vrut sa fiu,si tot tu esti motivu pentru care acum scriu!

Certuri`,nervi`, multe se intampla`intre noi`.,dar nu vreau sa fiu Eu aceea care va decLansa razboi`. caci cum se zice` " PRIETENIA intr-un final invinge

Problema ta e si problema mea.Daca tu dai d belea.Dau si eu d belea.UNITE,asa am fost mereu.IMPREUNA nimic nu e greu ;x Te iubesc ;x.

Ne urasti? Problema ta. Ne copiezi? Nu ne ajungi nici pan` la picioare. Ne iubesti? Si noi pe tine. Un sfat? Nu te lua d viatsyle noastre. te-am amagit? Scuze. te-am jignit? Bravo noua.

Muzica s cante,sampania sa curga ,respect pentru fetele care au stiut sa faca fraierii sa planga!

Suntem piesele perfecte.Dintr`un joc de sah pervers...Unde nu exista reguli...Si toti merg pe interes.

Stii.ea nu e sora mea pe bune,dar sunt o norocoasa ca am gasito din atat lume.si ma iubeste si o iubesc si`nnebunesc cand nu e langa mine n`am unde sa ma adapostesc.

Tu ai fost mereu aici langa mine cand am avut nevoie de tine mereu impreuna, si atunci cand facem nazbatii ~ nici soarele nu mai straluceste asa tare fara zambetul tau si nimic nu e la fel fara tine ai fost, esti si vei fi cea mai buna prietena a mea pentru totdeauna •Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane. – Octavian Paler
•Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii. – Aristotel
•A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger. – Nichita Stanescu
•Prietenii mei nu sunt multi, dar sunt nenumarati. – Nichita Stanescu
•Placerea adevarata este de a sta cu cineva la masa. – Antoine de Saint-Exupery
•Prietenia este, in primul rand, pacea reciproca si zborul spiritului pe deasupra amanuntelor vulgare. – Antoine de Saint-Exupery
•Ospitalitatea, curtoazia si prietenia sunt intalniri ale omului in om. – Antoine de Saint Exupery
•Nu prea stiu de ce-ti scriu. Simt ca am mare nevoie de o prietenie carea sa-i incredintez nimicurile ce mi se intampla. Poate ca-mi scriu chiar mie. – Antoine de Saint Exupery
•Nimic, niciodata, nu va inlocui pe camaradul pierdut. Caci nu pot fi creati vechi camarazi. – Antoine de Saint Exupery
•Nu cunoastem decat ceea ce imblanzim. Iar oamenii nu mai au timp sa cunoasca nimic. Cumpara lucruri gata facute de la negustori. Si cum nu exista negustori de prieteni, oamenii nu mai au prieteni. – Antoine de Saint Exupery

•Nu are nicio noima sa cersesti prietenia. – Antoine de Saint Exupery
•Un prieten este cineva care are aceeasi dusmani ca si tine. – Abraham Lincoln
•Prietenia nu rezista nici un jigniri, nici in infrangeri. Ea moare. – Titu Maiorescu
•Prietenul nu iubeste prietenul, ci obiectivul prieteniei. – Platon
•Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi. – Oscar Wilde
•Prietenia este egalitate armonioasa. – Pitagora
•Prietenia inseamna a fi frate si sora, doua suflete ce se ating fara sa se confunde, doua degete ale aceleiasi maini. – Victor Hugo
•Prietenia este inchisoarea sufletului de buna voie in trup strain. – Dimitrie Cantemir
•E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el. – Arthur Schopenhauer
•E bine sa te induiosezi de nenorocirea prietenilor tai, dar mai bine este sa le vii in ajutor. – Voltaire
•Virtutea este fundamentul amicitiei; pentru a o pastra nu este nevoie decat de caritatea reciproca. Aceasta este simpla si nu are nevoie de farduri, nu cere nimic din cele exterioare. Si daca ea gaseste multe avantaje fara a le cauta (caci cine ar putea enumera foloasele si farmecele prieteniei?), caritatea n-are nevoie de stimuli exteriori, este multumita de ea insasi, ea este pentru sine un pinten si o recompensa. – Francesco Petrarca
•Acordul felului de a gandi naste prietenia. – Democritus
•Frecventarea prietenilor sa-ti fie ca o scoala si convorbirea cu ei, invatatura. Fa-ti din prietenul tau un invatator si uneste prin el foloasele intructiei cu placerea conversatiei. – Baltasar Gracian
•Alaturi de un prieten adevarat este cu neputinta sa ajungi la neznadejde. – Honore de Balzac
•Prietenia indoieste bucuriile si injumatateste necazurile. – Francis Bacon
•Prietenia inseamna un suflet in doua trupuri. – Aristotel
•Tine-ti prietenii aproape, iar dusmanii – si mai aproape. – Sun Tzu
•Vor exista mereu oamenic are te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara. – Gabriel Garcia Marquez
•Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima. – Gabriel Garcia Marquez
•Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. – Nicolae Iorga
•Un prieten seamana cu o haina. Trebuie sa-l parasesti inainte de a se fi uzat. Daca nu, te paraseste el. – Jules Renard
•Nu-ti ofensa prietenul, imprumutandu-i merite daruite de noi. – Rabindranath Tagore
•Un bun si sigur prieten e constiinta ta: n-o ucide, ci las-o sa moara odata cu tine. – Nicolae Iorga
•Cainele ar fi cel mai bun prieten al omului, daca ar avea parale. – Miguel de Unamuno
•Exista intotdeauna un mic gol in prieteniile cele mai depline, ca in ou. – Jules Renard
•Prietenia = O nava destul de mare pentru a duce doi insi pe vreme frumoasa, dar numai unul cand e vreme rea. – Ambrose Bierce
•Un prieten de interes este mai primejdios decat un vrajmas. – Constantin Alexandru Rosetti
•Impartasirea bucuriilor, nu a suferintelor, creeaza prietenul.

Fundaa?Plsspuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

•Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane. – Octavian Paler
•Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii. – Aristotel
•A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger. – Nichita Stanescu
•Prietenii mei nu sunt multi, dar sunt nenumarati. – Nichita Stanescu
•Placerea adevarata este de a sta cu cineva la masa. – Antoine de Saint-Exupery
•Prietenia este, in primul rand, pacea reciproca si zborul spiritului pe deasupra amanuntelor vulgare. – Antoine de Saint-Exupery
•Ospitalitatea, curtoazia si prietenia sunt intalniri ale omului in om. – Antoine de Saint Exupery
•Nu prea stiu de ce-ti scriu. Simt ca am mare nevoie de o prietenie carea sa-i incredintez nimicurile ce mi se intampla. Poate ca-mi scriu chiar mie. – Antoine de Saint Exupery
•Nimic, niciodata, nu va inlocui pe camaradul pierdut. Caci nu pot fi creati vechi camarazi. – Antoine de Saint Exupery
•Nu cunoastem decat ceea ce imblanzim. Iar oamenii nu mai au timp sa cunoasca nimic. Cumpara lucruri gata facute de la negustori. Si cum nu exista negustori de prieteni, oamenii nu mai au prieteni. – Antoine de Saint Exupery

•Nu are nicio noima sa cersesti prietenia. – Antoine de Saint Exupery
•Un prieten este cineva care are aceeasi dusmani ca si tine. – Abraham Lincoln
•Prietenia nu rezista nici un jigniri, nici in infrangeri. Ea moare. – Titu Maiorescu
•Prietenul nu iubeste prietenul, ci obiectivul prieteniei. – Platon
•Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi. – Oscar Wilde
•Prietenia este egalitate armonioasa. – Pitagora
•Prietenia inseamna a fi frate si sora, doua suflete ce se ating fara sa se confunde, doua degete ale aceleiasi maini. – Victor Hugo
•Prietenia este inchisoarea sufletului de buna voie in trup strain. – Dimitrie Cantemir
•E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el. – Arthur Schopenhauer
•E bine sa te induiosezi de nenorocirea prietenilor tai, dar mai bine este sa le vii in ajutor. – Voltaire
•Virtutea este fundamentul amicitiei; pentru a o pastra nu este nevoie decat de caritatea reciproca. Aceasta este simpla si nu are nevoie de farduri, nu cere nimic din cele exterioare. Si daca ea gaseste multe avantaje fara a le cauta (caci cine ar putea enumera foloasele si farmecele prieteniei?), caritatea n-are nevoie de stimuli exteriori, este multumita de ea insasi, ea este pentru sine un pinten si o recompensa. – Francesco Petrarca
•Acordul felului de a gandi naste prietenia. – Democritus
•Frecventarea prietenilor sa-ti fie ca o scoala si convorbirea cu ei, invatatura. Fa-ti din prietenul tau un invatator si uneste prin el foloasele intructiei cu placerea conversatiei. – Baltasar Gracian
•Alaturi de un prieten adevarat este cu neputinta sa ajungi la neznadejde. – Honore de Balzac
•Prietenia indoieste bucuriile si injumatateste necazurile. – Francis Bacon
•Prietenia inseamna un suflet in doua trupuri. – Aristotel
•Tine-ti prietenii aproape, iar dusmanii – si mai aproape. – Sun Tzu
•Vor exista mereu oamenic are te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara. – Gabriel Garcia Marquez
•Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima. – Gabriel Garcia Marquez
•Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. – Nicolae Iorga
•Un prieten seamana cu o haina. Trebuie sa-l parasesti inainte de a se fi uzat. Daca nu, te paraseste el. – Jules Renard
•Nu-ti ofensa prietenul, imprumutandu-i merite daruite de noi. – Rabindranath Tagore
•Un bun si sigur prieten e constiinta ta: n-o ucide, ci las-o sa moara odata cu tine. – Nicolae Iorga
•Cainele ar fi cel mai bun prieten al omului, daca ar avea parale. – Miguel de Unamuno
•Exista intotdeauna un mic gol in prieteniile cele mai depline, ca in ou. – Jules Renard
•Prietenia = O nava destul de mare pentru a duce doi insi pe vreme frumoasa, dar numai unul cand e vreme rea. – Ambrose Bierce
•Un prieten de interes este mai primejdios decat un vrajmas. – Constantin Alexandru Rosetti
•Impartasirea bucuriilor, nu a suferintelor, creeaza prietenul. – Friedrich Nietzsche
Sper ca te-am ajutat kisskiss

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| scumpika89 a răspuns:

Prietenia este ca atunci cand faci pe tine... Toata lumea poate vedea asta, dar numai tu simti sentimentul cald de care ai parte.

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

*Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei. (A boyfriend stabs you in the heart, a stranger stabs you in the front, a friend stabs you in the back, but best friends don’t carry knives.)

*Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…

*Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat. (True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.)

*Daca saruturile sunt valuri/ Iti voi da o mare./Daca imbratisarile sunt raze/ Iti voi da un soare./ Daca prietenia ta e o stea/Iti voi darui toata galaxia /Pentru ea.

*Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu PRIETENI. (I’m sorrounded by angels. I call them FRIENDS.)
Prieten este acela care stie cât esti de zapacita, de dusa cu pluta ..si totusi ..nu îi este rusine sa se afiseze cu tine.
Un prieten adevarat nu te lasa la greu, un prieten adevarat stie "de ce…" fara sa fii nevoit sa-i explici "cum.". Un prieten adevarat poate face multe pentru tine si sufletul tau
Fiecare zi pare prea scurta pentru toate gandurile pe care le gandesc, pentru toate plimbarile pe care vreau sa le fac, pentru toate cartile pe care vreau sa le citesc si pentru toti prietenii pe care vreau sa ii vad.
1. Prietenia este încercarea prin care se măsoară un om.

2. Prietenia înseamnă un suflet în două trupuri.

3. Prietenia este o haină valoroasă care se curăţă când se murdăreşte, nu se aruncă la prima pată.

4. Prietenia este… tipul de dragoste pe care ne închipuim că o trăiesc îngerii.

5. Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.

6. Prietenia este închisoarea sufletului de bună voie în trup străin.

7. Prietenia este confortul inexprimabil de a te simţi în siguranţă cu o persoană, fără a trebui să-ţi cântăreşti gândurile, nici să-ţi măsori cuvintele.

8. Prietenia este un blând angajament al inimii.

9. Prietenie înseamnă să fii alături de prieteni nu când au dreptate, ci când greşesc

10. Prietenia este una din mângâierile vieţii.Si-amintesti cand eram mai mici si ne-am jurat ca impreuna vom avea tot ce-am visat; x
Fiecare zi pare prea scurta pentru toate gandurile pe care le gandesc, pentru toate plimbarile pe care vreau sa le fac, pentru toate cartile pe care vreau sa le citesc si pentru toti prietenii pe care vreau sa ii vad.
1. Prietenia este încercarea prin care se măsoară un om.

2. Prietenia înseamnă un suflet în două trupuri.

3. Prietenia este o haină valoroasă care se curăţă când se murdăreşte, nu se aruncă la prima pată.

4. Prietenia este… tipul de dragoste pe care ne închipuim că o trăiesc îngerii.

5. Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.

6. Prietenia este închisoarea sufletului de bună voie în trup străin.

7. Prietenia este confortul inexprimabil de a te simţi în siguranţă cu o persoană, fără a trebui să-ţi cântăreşti gândurile, nici să-ţi măsori cuvintele.

8. Prietenia este un blând angajament al inimii.

9. Prietenie înseamnă să fii alături de prieteni nu când au dreptate, ci când greşesc

10. Prietenia este una din mângâierile vieţii.Si-amintesti cand eram mai mici si ne-am jurat ca impreuna vom avea tot ce-am visat; x
Fiecare zi pare prea scurta pentru toate gandurile pe care le gandesc, pentru toate plimbarile pe care vreau sa le fac, pentru toate cartile pe care vreau sa le citesc si pentru toti prietenii pe care vreau sa ii vad.
1. Prietenia este încercarea prin care se măsoară un om.

2. Prietenia înseamnă un suflet în două trupuri.

3. Prietenia este o haină valoroasă care se curăţă când se murdăreşte, nu se aruncă la prima pată.

4. Prietenia este… tipul de dragoste pe care ne închipuim că o trăiesc îngerii.

5. Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.

6. Prietenia este închisoarea sufletului de bună voie în trup străin.

7. Prietenia este confortul inexprimabil de a te simţi în siguranţă cu o persoană, fără a trebui să-ţi cântăreşti gândurile, nici să-ţi măsori cuvintele.

8. Prietenia este un blând angajament al inimii.

9. Prietenie înseamnă să fii alături de prieteni nu când au dreptate, ci când greşesc

10. Prietenia este una din mângâierile vieţii.Si-amintesti cand eram mai mici si ne-am jurat ca impreuna vom avea tot ce-am visat; x

| adrYenutzza a răspuns:

Fie ca esti slab sau puternic. uneori simiti nevoia de a te sprijini pe bratul unui prieten.si e bine de stiut k acel prieten este langa tine.si nu te tradeaza.(aveti grija cum va alegeti prietenii.ca s-ar putea ca de cele mai multe ori sa va tradeze.)
happy

| Ionela_Arhire_1996 a răspuns:

Să porţi mereu în gînd, să porţi o veşnicie, acest cuvînt frumos numit "PRIETENIE"