Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2704342intrebari
Kurtmann
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Iul
SATI 267.144AFISARI
115.252VIZITE
96.643V. UNICI
24 Aprilie 2012
Karin4k intreaba:

Statusuri amuzante despre dragoste

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    25 Aprilie 2012 13:02
    daiana_2294 a răspuns:

Daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza. stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

M'ai atras cum ai stiut numai tu si'am ramas doar a ta cu sufletul. M'ai atras cum nu a facut'o altcineva si de atunci locul tau e in inima mea

Multi cred ca pot gandi pentru noi, dar noi nu inseamna mai multi. Noi inseamna doar 2

oricat vor unii Nu Ne Despartim. Oricat spun altii noi Ne iubim. AzI Ne Certam ca asa E Dragostea. Maine Soarta Ne Va Impaca...

Intr`o zi blestemata ai venit la mine, mi-ai spus cuvinte dulci, ca vrei sa fiu cu tine, e u ty`am spus ca nu te cred, parca am simntit ceva, dar tu ca un om pervers, m`ai convins ca n`ui asa...

Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine!

Aud v0cea de deasupra mea spunându-mi că nu eşti bun pentru mine, dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.

mi-ai readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut!

O singura luna intr-o mare de zori, un singur soare peste-o mie de nori, mii de iluzii intr-o singura minte... 1000 de ganduri in 2 cuvinte: TE IUBESC

Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim!

Iubesc din nou, zambesc din nou.Este ceea ce conteaza

Ce simt cu tine nu am simtit niciodata. E un sentiment ce incepe sa`mi placa

Iti multumesc ca ma inveti sa iubesc

N-ai fi crezut ca o sa te iubesc, n-as fi crezut ca ma vei iubi, dar acum suntem impreuna si nimeni si nimic nu ne va desparti

Şi Atunci Când Simţi Că Ceru` Cade Peste Tine... Nu`ţi Fie Teamă, Ştii Că Sunt Lângă Tine! Sh` EsTy Constient Ca Nu`mi Face Bine, Orgoliul Tau E Mai Presus De Iubire...

Iubeste`o sincer... doar atat ea iti` cere. Fa-o sa simta ce inseamna in viata ta si iti va da mt mai mt decat te asteptai sa primesti. Si atunci ai sa inveti cum sa o iubesti.

El poate e singurul ce poate/Sa-mi promita,...

• 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 24 Aprilie 2012 17:37
    Areen a răspuns:
    Nu cred ca exista statusurile AMUZANTE despre dragoste. Eventual doar despre dragoste.
    Insa statusul mai amuzant pe care il stiu despre dragoste asa ii : Dragostea a fost inventata de nebuni si poeti. E misto nu smug?
    Funda :3?
    24 Aprilie 2012 17:41
    Karin4k explică (pentru Areen):
    Sunt statusuri...sunt cite vrei..doar sa ai dorinta sa le gasesti.dar eu am intrebat poate cineva stie happytonguetonguetongue
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 24 Aprilie 2012 17:18
    Karin4k explică:
    Funda -> am uitat sa mentionez