Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2919433intrebari
Quiz-uri TPU
Kurtmann
Ultimele intrebari
MediaDOT.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
25 Mai
SATI 320.834AFISARI
158.682VIZITE
136.029V. UNICI

Statusuri amuzante despre dragoste

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza. stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

M'ai atras cum ai stiut numai tu si'am ramas doar a ta cu sufletul. M'ai atras cum nu a facut'o altcineva si de atunci locul tau e in inima mea

Multi cred ca pot gandi pentru noi, dar noi nu inseamna mai multi. Noi inseamna doar 2

oricat vor unii Nu Ne Despartim. Oricat spun altii noi Ne iubim. AzI Ne Certam ca asa E Dragostea. Maine Soarta Ne Va Impaca...

Intr`o zi blestemata ai venit la mine, mi-ai spus cuvinte dulci, ca vrei sa fiu cu tine, e u ty`am spus ca nu te cred, parca am simntit ceva, dar tu ca un om pervers, m`ai convins ca n`ui asa...

Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine!

Aud v0cea de deasupra mea spunându-mi că nu eşti bun pentru mine, dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.

mi-ai readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut!

O singura luna intr-o mare de zori, un singur soare peste-o mie de nori, mii de iluzii intr-o singura minte... 1000 de ganduri in 2 cuvinte: TE IUBESC

Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim!

Iubesc din nou, zambesc din nou.Este ceea ce conteaza

Ce simt cu tine nu am simtit niciodata. E un sentiment ce incepe sa`mi placa

Iti multumesc ca ma inveti sa iubesc

N-ai fi crezut ca o sa te iubesc, n-as fi crezut ca ma vei iubi, dar acum suntem impreuna si nimeni si nimic nu ne va desparti

Şi Atunci Când Simţi Că Ceru` Cade Peste Tine... Nu`ţi Fie Teamă, Ştii Că Sunt Lângă Tine! Sh` EsTy Constient Ca Nu`mi Face Bine, Orgoliul Tau E Mai Presus De Iubire...

Iubeste`o sincer... doar atat ea iti` cere. Fa-o sa simta ce inseamna in viata ta si iti va da mt mai mt decat te asteptai sa primesti. Si atunci ai sa inveti cum sa o iubesti.

El poate e singurul ce poate/Sa-mi promita,...

• 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Nu cred ca exista statusurile AMUZANTE despre dragoste. Eventual doar despre dragoste.
    Insa statusul mai amuzant pe care il stiu despre dragoste asa ii : Dragostea a fost inventata de nebuni si poeti. E misto nu smug?
    Funda :3?
    explică (pentru Areen):
    Sunt statusuri...sunt cite vrei..doar sa ai dorinta sa le gasesti.dar eu am intrebat poate cineva stie happytonguetonguetongue
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • explică:
    Funda -> am uitat sa mentionez