Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2779167intrebari
StarShinerS
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
22 Oct
SATI 300.955AFISARI
162.876VIZITE
146.524V. UNICI
20 Martie 2011
Anonima_2658 intreaba:

Statusuri arogante, ironice.scurte,cu dispret.din astea...sau nu neaparat statusuri asa vorbelaughing

gen":oricare ar fi ea. tu inca mirosi a mine

unii vorbesc ce stiu, dar altii stiu ce vorbesc

do it for you not for nobody else

scurte dragute si cu un strop de... orice laughing

nu lungi, poezii.de cocalari :*

tx. anticipatbig grin

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 20 Martie 2011 13:44
    pryncesSs a răspuns:
    Astazi... te'as strange in brate asa cum n'am mai facut'o niciodata m'ai lasa?

Am doar o intrebare: te gandesti la mine oare?

Opreste'te o clipa. Priveste in jur spune-mi ce vezi. Esti pe drumul pe care chiar ti-ai dorit sa il urmezi?

Trec drept prin viaţă şi sunt mândra de trecut/Şi dacă e să pierd tot o iau de la capăt!

Am intentii bune, pe bune
    n-ai tu idee. Cate cuvinte frumoase pot spune[smug]...
    Am nevoie de-un minut
    Ca sa-ti stric buna dispozitie

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

Dar ochii ei nu mai vorbesc
    Ea ca pe o lacrima m-a sters

Deviza lumii mele este: zâmbeste si ataca, triseaza si câstiga

Eu n.am nicio grija.grija mea o au altele!

Am invatat ca dreptatea mi-o fac eu,trec peste tine daca nu am incontrobatting eyelashes

Trec drept prin viata, si sunt mandra de trecut.

crede`ma, niciodata n`am vrut sa ti se prabuseasca lumea din cauza mea.blushing

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdutewinking

♥ Ezita sa crezi ca viata e trista love struck! Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista blushing. ♥

♥ Dar esti departe! Te vreau aproape love struck! ♥

♥ Poti sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus smug! ♥

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent si, logic, într-un final, un prost...Si-un clasic adevarat,ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat! Hai te pup'a Alla love struck Fugi la Zdreamtsa ta rolling on the floor!

• Nu am scop sa atrag simpatii sau interese,de fapt de multi vreau sa-mi bat joc si culmeaaa. chiar imi iesee!

• Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

• respectul e ceea ce primesti pentru ceea ce faci si faci bine... uh ma barfesti destul... deci din respect ma pis pe tine

• Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara

* Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte! Crezi ca ma vei schimba?! Asta` i doar parerea ta.; d`; x

Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi...
  • 20 Martie 2011 13:13
    • Si in gand raman doar cateva amintiri. Si cand te gandesti la ele uneori uiti sa respiri... Nu uita ca tu-ai ales sa te-ndepartezi Ti-am zis ca daca faci asta nu o sa ma mai vezi `!

HaI mAi LaSa FiGuRilE.TotuSi De UnDe'Ti ViN IdEiLe ? Nu Ma LuA Cu DOn'SoArA . StIi .Nu TiNe VrAJaLa

•Imi vine sa râd am impresia ca esti tâmpit.Ce naiba ti-am facut sa nu dormi linistit ?

[Iubitule,hainele si bijuteriile mi le cumpar singura !De la tine vreau doar Respect :-] ¦ ]"

•Sj E consjtient ca nu`mi face` bine ! Dhar orgoliul` lui e mai presus` d` iubire` ! .

Ai fost un prost, îl întrerupse fata. Nu trebuia sa visezi, trebuia s-o iubesti.

Poti sa incerci sa vopsesti cioara in alb , Tot nu-i porumbel ; La fel cum nici una nu va fi ce am fost EU pentru El ! :-x"

Dupa fostu`,vine altu`/Aceleasi gesturi si cuvinte/Tot ca inainte/Il crezi apoi iti dai seama ca minte/Si`n final e o alta poveste/Aceasi scenariu.alte
    fetze!"

Ma intelegi sau incerci sa ma intelegi? Ca mi se rupe d ce crezi, d ce faci. in orice fel. Spune`mi daca nu intelegi si ti`o spun altfel !

Atac frontaL.verbaL.de oriCE feL.calc in picioare orice SufletzeL.nu se meriTa sa aSculti nimiQ.tOti au intereSe.asTa ziC.

• Crezi ca-mi pasa ce crezi ? Orcum nu te respect ai un ambalaj misto , dar continutul e infect

"°º•♥Ai Grija De Tn Sau Mai Bn Ai Grija De Tarfa Ta Ai Grija De Ce`o Sa Faca, Q Cn Pleaca)) Ai Grija De Tarfa Ta Sa Te Doara Inima cand Te Uiti La Poza Mea Da'Te'N Sange ♥•º°"˜¨

Ca sunt invidiosi sau ca sunt mincinosi , In viata n'am nevoie de asemenea jegosi .De oameni care isi spun degeaba frati .Decat prieteni falsi ,prefer dusmani adevarati !

• Toti scot vorbe,n`au zero zero fapte . eu faq in jurul tau lumina.cand toti fac noapte

Ar fi interesant s` stii c` am s` spun s` nu`mi bat kpu`l, s` rezumam treaba uitandu`ne unu` la altuu

• Undva, candva, ai uitat s` simtsi, ai stiut s` mintsi, nu`i asa?

"Aiurea ma mint ca nu-mi pasa, Aiurea spun...
  • 20 Martie 2011 12:52
    crisss_1778 a răspuns:
    Dai fundabig grin? plzlove struck

Viața asta e a dracului de grea cu noi. Și nu putem face nimic pentru a da timpul înapoi!
    ●Ceea ce a fost, acum ramane ce a fost. Fara sentimente oferite contra cost.
    ●Ce simt pentru tine e mare cât lumea toată, dar lumea e rea și numai bârfe știe să scoată!
    ●Mi'aș dori ca distanța dintre noi să dispară. Trece timpul ca dracu până te văd a doua oară!
    ●Iți vreau zâmbetul pe buze chiar de nu ești a mea. Alături de tine am învațat ce e dragostea.
    ●Timpul trece de parcă zboară, mă omoară. Mor de nerăbdare să te văd și a doua oară.
    ●Îmi e dor de tine și te vreau la pieptul meu. Nu pot renunța acum oricât ar fi de greu.
    ●Tu ești doar în gândul meu,cu asta mă împac. Ași face orice să zâmbești, sa.ți fie pe plac!
    ●Nu aș putea să te rănesc că m.aș rănii pe mine. Îmi întorc privirea și las să treacă de la sine.
    ●Îți voi fi alături cum o să pot eu mai bine. Să iți dai seama că țin la tine!
    ●Încerc să mă feresc de cei care vor să ne separe. Privesc printre stele până apare raza mea de soare.
    ●Dacă ști la ce m-am referit atunci ai ghicit. Da, ești tu, doar prezența ta mă face fericit!
    ●Ador să te ating, vreau în brațe să te strâng. Aștept cu nerăbdare, clipa va veni curând.
    ●Esti o fată specială iar eu te iubesc. Deci trece timpul greu aș încerca să îl opresc.
    ●Nu sunt texte să'ți aducă doar zâmbetul pe buze. Sunt cuvinte mari ce din inimă sunt spuse!
    ●Nu e nevoie de alții să intervină între noi. Trecem peste toate dacă vom fi amândoi!
    ●E greu să explic în cuvinte tot ce simt. Fac greșeli ca dracu, dar cu dragostea nu mint.
    ●Sunt rare momentele de pus în ramă! Și uite că viața nu are mâini, dar tot îți dă câte o palmă!
    ●Dacă din cer mi.ar pica o stea, aș păstra.o pentru todeauna și ași spune lumii întregi că mi.a dat.o sora mea!
    ●Nu regret nimic din ce am făcut, regret doar faptul că nu am făcut...
  • 20 Martie 2011 13:09
    4U2 a răspuns:
    O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.

Nu am bani de status…i-am cheltuit pe avatar.

Nu beau, nu fumez, nu ma droghez...un singur defect am... mint de rup
    mai multe statusuri pe http://senzational.net/diverse/statusuri-smechere-pentru-hi5-si-pentru-mess.html
  • 25 Aprilie 2012 15:31
    B3B3LuShA_8010 a răspuns:
    Buna! intra pe http://facebook.com/b3b3lusha1995 sigur o sa gasesti ce cauti:*