Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2783643intrebari
Kurtmann
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
30 Oct
SATI 291.357AFISARI
160.638VIZITE
145.067V. UNICI
29 Noiembrie 2010
Cattalina intreaba:

Statusuri de gelozie, dragoste, indiferenta, tristete si impacare, funda la cele mai multe si mai faine :X si cat mai noi si originale daca se poatebatting eyelashes

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 29 Noiembrie 2010 18:18
    Adela50 a răspuns:
    ● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! love struck

"Dåk ´åi nevøie smug Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin talk to the hand Nů´tsi fåce griji oh go on ´ !"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferentsa`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. tongue"

- S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x

"Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal .love struck"

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti . love struck happy Dar . smug Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci . :*"

.-> duLce si secSi . Bună si rea. Ispita vietii . E femeia . hee hee"

.Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iiubire . Zi`le ca ma ai pe minne . happy"

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost.Fara ea nu poti traii`.love struck

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´love struck . Oriunde ´ te-ai afla ´ ;;] … Nu vrei ´ decat o d0mnisw0ara ´ care seamana ´ cu Ea ! smug :* ´.

If you hold my ` hand ! love struck ´˚ . I will` take you away ! day dreaming ´˚. My heart ` beats ` like a drum love struck . La la la Every` Day` ! =p~ ´˚ ;x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna.Te face sa te simti cel mai puternic

Stii...nimic nu pOate sa te inlOcuiasca,avem vise impreUna care trebUie sa se implineasCa:X:*"

Shi daca el no sa'ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa'ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X"

"In...
  • 22 Aprilie 2011 12:48
    fetitsaa a răspuns:
    Fata mea nu incerca nu ai sanse draga mea, pe mine nu ma faci geloasa sti bine ca nu prea.mi pasa.

Intre tine si el nu e mare diferenta...aman2 incercati sa ma faceti geloasa dar pentru mine decat el conteaza.

Cand e vorba de tine fata mea nu ma caracterizeaza gelozia.

sunt create de meX:X::XX

:X:X:X:
    sper sa iti fie de foloshee heehee heelaughing

• 7 Septembrie 2011 10:48
    alexandrucristache a răspuns:
    Prieteni nu te vroiau langamine dar pentru mine e mai inportanta dragostea ta daca si tu ai simti la fel nu te-ai gandi decat la noi doi nu vei putea sa simti la fel numai daca dragostea ta nu a fost adevarata