| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Statusuri de genu:
Chiar daca el n`o sa mai spuna "Noapte buna". Sau pe strada "Buna". Am prietene care ma suna sa`mi spuna "Fata esti de 10 ori mai buna.Decat aia pe care o suna.

Răspuns Câştigător
| Visatoarea a răspuns:

"Te-am invatat sa nu crezi prostiile lumii...Sa nu uitzi ca... Tu sarutzi gura mea nu gura lumii"

"Taci!smug. Iubeste`o nu`mi pasa, Pastreaz`o de tot, Iar pe minee priveste`ma si linge`te pe bot! "

"Esti jalnica si o sti prea bine, nu ma ura ca sunt mai buna dect tine, uraste-ma ca prietenul tau intoarce capu dupa mine chiar si-atunci cand e cu tine!"

" Ratezi cei bun, iti spun, Fanteziile tale se prefac in scrum, acum, E ca un joc, Pana la final, O sa cedezi, Cat de mult ma straduiesc, Vrei sa vezi? Accelerezi cu pretentiile MA CONFUNZI"

"M-am imprietenit prea bine cu mine insami...ma sperie gandul caci nu pot sa mai plac pe oricine.".

"Iubitule hainele si bijuteriile mi le cumpar singura! De la tine vreau doar respect si dragoste"

"Se spune că un bărbat adevărat este acela care are multe femei. Dar cât de bărbat trebuie să fii ca să îi fi fidel unei singure femei?"

"Invata sa plangi fara lacrimi, sa gandesti cand ar trebui sa plangi, sa uiti si sa ierti prefacandu`te ca nu te doare. Invata sa iubesti."

"Imi gasesti atatea defecte, ma critici mereu...de parca ma intereseaza...retine sunt printesa iubitului meu si e tot ce conteaza! "

6 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

N-ai să mai gasești una ca mine. N-am să mai iubesc unul ca tine. Din mintea mea te-am șters deja. Degeaba încerci să schimibi ceva te doare: Rămâi doar o eroare.

Si totusi nu-ti place ceva.Nu`ti place ca inima ta tot la mine trageelove struck

N'ai sa intelegi cat imi e de greu...nu esti in locul meu

Candva poate am sa regret, dar acum vreau sa'mi vad de viata mea..."

I-ati gandul de la mine si ai grija de tine niciodata n-ai sa mai gasesti fata ca mine love struck

oricat ai incerca sa uiti, nu poti... o sa ai mereu in minte chipul meu love struck si toate momentele frumoase petrecute impreuna!

Am multe statusuri din astea misto, si pentru hi5, cred ca am o colectie de 1000 sau poate peste 1ooo love struck Mie imi plac, le pun pe hi5, tagged...

| un copil:x a răspuns:

. Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tine [oh go on].
Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
Asha ca nu plange, revino`ti in fire...Asha e in viata, unu` trece altu` vine, In fine!oh go on
"Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!
Si chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!
Ea te iubea sincer si ar fi facut orice ca sa-ti fie bine estiun prost ca n`ai apreciat ce aveai langa tine!
Iubitule ai crezut ca viata fara mine e ushoara[straight face] Dar a cam inceput sa te doara![smug]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mel e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mel este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

¦Cu timpul vei vedea ca desi te simti fericit cu cei care iti sunt imprejur.iti vor lipsi teribil cei care mai ieri erau cu tine si acum s-au dus si numai sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hah si aia e de 10 ori mai fericita decat tine. o mie de prietene sa ai si tot nu te vor face mai fericita decat el.