| ingerasul90 a întrebat:

Statusuri de tradare a pretenei plizzzzzzzzzzzzz

2 răspunsuri:
| ckdjckj a răspuns:

Prietenii si banii sunt la fel de cand e lumea, sunt ca vremea schimbat-oare...

Nu ai pe nimeni cand ploua...

Cad pe pamant impinsa de`o falsa prieteniee...

Eu chiar te consideram prieten, dar ti-ai cam facut nevoile pe prietenia noastra...

E tot ce ne ramane -un suflet ravasit- cand prietenul cel bun ne joak farse...

ne-am ingropat vise sperante intr-o falsa prietenie!

O prietenie moare nu mai poate respira, i`ai luat tot oxigenul cu tradarea ta...
A trecut atata vreme si inca n-au disparut, Rasa de prieteni falsi ce n-as fi vrut sa-i fi avut;-j

Am invatat sa support, viata e grea. Dar nu support un tradator, asta-i boala mea

Un tovaras te tradeaza, doar un caz din alea rele.Cu prieteni adevarati dar pusi in ghilimele…

Nu uitati niciodata ca mereu vor exista prieteni falsi
tovarasi falsi
tradatori

n`am sa uit de unde am plecat si sigur n`am sa`uit cine m`a tradat!

[[Pun suflet pentru unele chiar daca nu am voie
Da o sa le fiu alaturi cand o sa aiba nevoie]]

nimic din ce a fost nu va mai fi...prezentul e trecut...presarat cu amintiri
[[Dar cu zambetul pe buze spun ca:nu-mi pasa!]]
[[Ai lasat scris in jurnal tot ce te doare mai tare... Dar inca n-ai gasit raspuns la acea intrebare...]]
[[Dar eu nu ma las.eu lupt, sunt genul de persoana care sta'n picioare chiar daca a cazut.]]