| Mariaa a întrebat:

Statusuri scurte.

Răspuns Câştigător
| BєعEỉiί¡bßB •º » σƒŦ¡¢¡αℓ a răspuns:

• Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta •

• Asta sunt si n`ai ce face, alta mamy numai faceee smug

->Chiar nu e treaba ta!

Esti tot ce-am iubit. Si ce voi iubi.:X

->Zambeste, maine poate fi mai rau!

""... unii oameni nu gandesc, vorbesc si...ranesc!""

Tu stii ca te iubesc, asta e punctul tau forte!winking

Si daca nu ai fi Tu...cine as fi Eu!? love struck."

Its' time for..."I don't care"happy."

Băi, cine e erou’ tău? Cine-i lângă tine când ţi-e greu?

Stiu că ai vrea să ţi se mai deschida usa, că să-ţi vezi păpuşa!"

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε. încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã.love struckX`°°●♥"

Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati"

Nu există fericire de care să-ţi aminteşti fără tristeţe

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

•Fetele Rele Obtsin Tot Ce Vor. Fetele Bune Nu Pierd Nimic! •

mereu va fi una care sa planga dupa tine... da` nu eu scumpule!

Nw exista baieti perfectsi, sh doOar incepwturi de relatie perfecte

a trebuit sa plec... stiu, inghiti in sec...

Regreti ca ai renuntat? Ramane de vazut!

Spune mereu Adevarul, ca sa nu fii nevoit sa tii minte

Absolut tot ce vreau!love struck

mi`e foarte bine fara tine!

Asfalt pentru suflet!

Chiar si un ceas stricat nimeneste ora de 2 ori pe zi

este amarulesigh

credeai ca in viata te inseala doar privirea?"

si cum se schimba unii-n curve nici nu-ti vine sa crezi.

Hai pleaca-n **** mea, du-te, ca nu te mai retin

goneeee

22 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/

alege tu:x aici sunt nenumarate!:*

funda/?:D

| Ioana1984 a răspuns:

Http://www.statusuri.ws/search/statusuri+scurte
super dragute sau depinde pe care le vrei tu mai sunt statusuri si de dragoste dragute : http://glume-bancuri.uv.ro/? p=123
Succes si bafta la cautat.

| Adyr0 a răspuns:

Dnfd, brb laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/ alege-le pe care vrei. :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta sunt si n'ai ce face, altul mamy nu mai faceee :->

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o fata alintata si de baieti cautata
sunt o fata alintata si de parinti educata

Am ceva in pc.greu de rezolvat... ah era poza ta!

am nevoie de tine. te vreaou oflllinee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce prietenii trebuie sa te raneasca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuh vreau bani...nuh sunt pe interes...si sarac deai fi tot pe tine te-as fi ales

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tine mi-e usor...cu tine simt ca zbor... dar fara tine as vrea sa mor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa imi spui ca ma iubesi pentru ca eu nu te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| Anaalex520 a răspuns:

- Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE

- In padurea cu alune aveau casa 2 pitici...Vine Cioaka si le spune daca Elodia e aici?

- Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua

- Cand stapanul nu-i acasa, sar pe geam si intru in casa.

- O sa mori bah puta ascultandu`l pe gutza…

- Draga esti de milioane…i-a 50.000 si du-te...

- Dansez pe sarma DND

- Femeile...sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt okupate iar cele libere sunt pentru handicapati.

- Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti kapra! Mai stai o data... :D

- Astazi… am aflat ce e Iubirea :X …..MAINE…. afli tu ce-i despartirea.

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| KisSa a răspuns:

Traieste clipa! xD

| magdwtza_6545 a răspuns:

♥Vrei talent raised eyebrows? Na` talent

| Zumzi a răspuns:

"Iti spun … Să nu ma intorci iarăshi din drum … happy.
Imi alerg timpul :-x. Imi aleg tipul preferat de baiat..."
"♥ Dar esti departe! Te vreau aproape love struck! ♥
"♥ Poti sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus smug! ♥"
Acum vreau sa intru in lumea tha, se poate? blushing.
Sh am intzeles odată cu timpu` că nimic nu`i moca!"
Ciudat, incă iti simt absentza, pare aberant... :-
Plecând prin diferite stări in functie de combinări laughing."

Cam atat`. love struck

| Betty_Beatrice_1998 a răspuns:

Omul care suferă cu adevărat nu-şi etalează lacrimile şi nu-şi afişază durerea.

Câte aş avea de zis, dar mă împiedică orgoliul.

♥ Chiar daca o sa cad, ma ridic, chiar daca ma doare, nu o sa arat nimic.

♥ Daca as sti ce se intampla in viitor, as ocoli fiecare tradator.

Atunci când nu ştie ce simnte, atunci când greşeşte şi minte;
oferă-i doar dragostea ta, atunci are mai mare nevoie de ea!

Priveşte-o în ochi şi vei şti suferinţa, ce îndură;
priveşte-i dinţii strînşi în gură!

Viaţa n.are mâini! Dar uite că.ţi mai dă câte.o palmă

Nu ma intreseaza de altii ce vor spune, nu renunt la tine pentru nimic in lume.

Daca iubesti pe cineva cu adevarat, elibereaza'l si daca te iubeste, se va intoarce la tine!

Bărbaţii au descoperit focul, dar femeile au descoperit cum să se joace cu el.

O doare ca stie ca nu esti langa ea.
O doare ca esti cu alta,
Dar o consoleaza gandul ca e in inima ta.

Cu toate că m-am săturat, eu încă aştept, aşptept şi aştept, gândindu-mă că odată ş-odată tot se va schimba ceva.

Am sa lupt mereu pentru ceea ce imi doresc!winking

Şi începeai să mă cerţi, dar simţeam în vocea ta că erai gata să mă ierţi!batting eyelashes

Poţi să-mi spui şi mie ce ai?
- Totul, numai pe tine nu te am.

Fii fericittwinking pastreeaza'ti frumosull zambettlove struck simte'te implinit, ai mai distrus un sufletoh go on

Uneori eşti nevoit să te îndepărtezi de persoanele la care ţii cel mai multwinking

Stai şi aştepţi o schimbare şi, într-un final ajungi te schimbi tu însuţi.

Nu vei sti niciodata ce s`a intamplat de fapt. Daca te-am uitat sau doar ma prefac!

Orgoliul o sa te faca sa te simti puternic dar nu si fericit!

Viaţa merge înainte ce a fost a fost. Nu te poţi abţine şi nu îl poţi uita, îl iertai mereu chiar dacă îţi greşea.

Am avut ocazia sa ma joc cu Oricine! Si totusi am ales sa Te iubesc pe Tinelove struck!

Nu jigni Femeia care te Refuza pentru ca TU nu ai fost Convingator!

El Poate e singurul ce poate! Sa.mi Promita Sa ma minta... ca o Sa treaca toate!

Iti dau partea mea de Fericire, Numai sa te vad Zambind iubire. Renunt la oricine pentru Tine! numai sa ne fie noua Bine!

E prea tarziu dragostea mea a expirat iubirea ta, acum fa ce vrei cu ea! happy

Spunea " te voi suna, crede'mă, mi'e dor!''.
Am încercat să-l cred, de aia eram toata ziua cu mana pe telefon!

| Mariaa explică (pentru Betty_Beatrice_1998):

Multumesc mult, dar am acordat fundita de mult happy

| zsuszy a răspuns:

Toata ziua scrie scrie noaptea-nvat la geogrfie iar a-2-a zi la scoala am belea cu'o profesoara!

Sunt eu mica, da's a dracu', nu stii ce ma duce capu'!smug

Degeaba iubesti cu inima curata, daca nu primesti iubire adevarata!; x

Fata e un inger, baiatu' e un drak dar pana la urma amandoi se placwinking

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea! Care te lumineaza cum vrea easmug

Mie dor de tine,de noptile in care dormeam impreuna, de calura ta, draga mea pijama!

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie te'as manka cu lingurita si ti'as saruta gurita:*

te iubesc in stil gabanna ca esti dulce ca bomboana.te iubesc in stil armani sa ne moara toti dusmaniiwinking

Si cam atat. sper sa iti plkwinking

| Ionut_Catalin_2000_K69z a răspuns:

La prima ploaie te scot la un sarut!