Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2818559intrebari
StarShinerS
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
18 Dec
SATI 271.537AFISARI
138.643VIZITE
123.470V. UNICI
16 Februarie 2012
letmein intreaba:

Statusuri triste sau despre viata urgent! dau fundalove struck

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 16 Februarie 2012 22:47
    eusicumine_4355 a răspuns:
    Si eu vroiam funda pentru fraza" sunt trist", ce apel de desteptare am primit...
    25 Februarie 2012 21:02
    letmein explică (pentru eusicumine_4355):
    Am spus clar statusuri =]]]
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 16 Februarie 2012 22:28
    Andrada666 a răspuns:
    Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.

Va veni o data vremea cand in urma vei privi. ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii.dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!"

parca noi fetele suntem facute sa suferim...sa fie blestemat baiatul care a facut o fata sa planga.pentru toate fetele ma numesc andreea si il urasc pe fostul meu prieten
    timpul va trece.eu voi incerca sa uit.dar nu pot lasa in urma tot ceea ce intre noi a fost odata.in adancul inimii mele inca mai tin la tinecrying

cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!sad

Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine.

Daca crezi in vise.atunci vei dormi toata viata.crying

Am pierdut tot ce aveam şi după aceea mi-am dat seama că nimic din ce am pierdut nu era al meu într-adevăr.

Sunt k un inger fara aripi... fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate... sad

nu-ti visa viata, traieste-ti visele.:X:X:Xwinking

Ai FoSt FrUkTuL InTeRzIs DiN KrE Am GuStAt... acum Fara tine ToTuL E schimbaT

1.A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!
    2.Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca s-a intamplat!
    3.Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape…
    4.Grea e viata unui peste Cand traieste pe uscat, Dar mai grea a unei fete Cand iubeste un baiat!
    5.E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie…
    6.Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand!
    7.Afara-i frig si innorat/ Stau singur, trist si suparat/ Afara ...