| Fotosinteza a întrebat:

Sti cineva cum sunt tigarile sobranie black russian. Vreau sa imi cumpar si Nu Stiu daca merita.is bune?

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

1. Nici măcar o tigara de pe lumea aceasta nu e buna la nimic,
2. Din nefericire sunt fumatoare si am încercat sobraine, in general fumez Vogue si pentru mine au fost rele. Arata ele asa "bine" dar eu zic ca n are rost sa iti cumperihappy

2 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Nu ai ce sa faci cu banii?

| Mirke a răspuns:

Bune pentru ce? nici o tigara nu e merita banii! ia-le pe cele mai ieftine, tot asa iti afuma plamanii si impute respiratia!