| losseru a întrebat:

Stie cineva cum pot face poza la ecran la LG g2?

Răspuns Câştigător
| MariusKrys a răspuns:

Screenshot vrei sa zici nu? De obicei se face Vol down si blocare daca nu merge ma anunti! happy

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Ce părere ai despre telefonul' ăsta?
Argumente pro/contra, îmi poţi da?
Vreau şi eu să-l achiziţionez. Mi-ar fi de ajutor răspunsul tău.

| losseru explică (pentru Neo12):

Cu toata increderea ti-l recomand.este de 1000 de ori mai bun decat s4 si iphone nu stiu cat.are un procesor excelent, ecran mare te poti uita la cate filme vrei linistit in hd, bateria tine foarte mult pe langa alte telefoane, desing super tare, pret avantajos.ti-l recomand cu toata increderea

| Neo12 a răspuns (pentru losseru):

Mulţumesc mult şi sărbători fericite.

| TPUuser199 a răspuns:

Descarci Aplicatia ss de pe Magazin Play, dupa apesi pentru 2 sec butonul de blocare si butonul - de la volum. Ambele in acelasi timp.

| Ciumpi35 a răspuns:

Press the volume down and the power button at the same time.