| CNfan a întrebat:

Stie cineva cum pot recupera o pagina de facebook? Are 4k likes si vreau pagina inapoi.
Funda!

4 răspunsuri:
| Dennisz a răspuns:

Depinde cum ai "pierdut-o".
Nu mai esti admin?
Nu mai stii parola?
Detaliaza problema ca sa stim daca putem sa te ajutam sau nu.

| CNfan explică (pentru Dennisz):

Nu mai sunt admin. cineva m-i-a spus ca vrea sa ma ajute cu likeurile daca il fac manager si atunci m-a scos

| Dennisz a răspuns (pentru CNfan):

In cazul asta, singura solutie este sa il rogi frumos sa te adauge iar ca manager pe pagina (ceea ce nu se va intampla 99%).
Aici a fost greseala ta! La urmatoarea ta pagina pe care o vei detine, doar tu ar trebui sa fi manager, restul ii pui content creator, etc.

| CNfan explică (pentru Dennisz):

Da am facut o pagina si are 1k. am incercat sa il pacalesc di cu alte conturi dar nu m-a pus admin. scrie pe pagina ca nu cauta admini. mi-am facut di o pagina ca sa semene cu facebook dar nu -a crezut