| CNfan a întrebat:

Stie cineva cum pot sa vizionez cartoon network Romania in sopcast? (mentionez ca vreau sa se deschida in sopcast nu sa il vizionez online)
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Sincer sa fiu nu prea ai cum sa vizionezi asa de oare ce canalele de pe site-urile online sunt private daca vrei sa le vezi pe sopcast ceea ce nu poti. Asa au facut nenorocitii sa te uiti numai pe site-ul lor sa aiba vizitatori multi.

| CNfan explică (pentru dge18):

Am gasit pe un site si pot sa deschid in sopcast dar pe laptop iar laptop-ul nu e al meu. Am intrat pe acel site de pe pc-ul meu dar nu se mai deschide in sopcast pot doar sa vizionez, am bagat adresa de la sopcast de pe laptop pe pc dar nu merge zice ca e invalid

| dge18 a răspuns (pentru CNfan):

Pai inseamna ca laptop-ul ala are ceva instalat ce tu nu ai.
Uita-te atent prin el sa vezi ce are ca sa-ti instalezi pe PC sa-ti mearga! Bafta happy