| alice9464 a întrebat:

Stie cineva cum pot scapa de punctele negre de pe nas?

Răspuns Câştigător
| AliMaya a răspuns:

Incearca masca de cafea: amesteci zat de cafea cu ulei de masline si zeama de lamaie.La mine merge, si e si natural. Sper ca ti-am fost de folos.winking

2 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Le uneşti şi vezi ce-ţi iese.

| Giulia96 a răspuns:

Buna! Si eu am avut aceeasi problema.Este dificil sa poti scapa acasa de ele.Indicat este sa mergi la in cosmetolog ca sa scapi de ele in cel mai scurt timp. Poti scapa si de acasa, dar mai greu. Va trebui sa mergi la un magazin cu produse naturiste si sa ceri masti pentru acestea. Pe viitor iti propun sa folosesti o crema buna pentru fata si sa te demachezi dimineata si seara foarte bine. Succes!