| diskjocket a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa iau minecraft 1.6 free?

3 răspunsuri:
| gicubezereu a răspuns:

Daca nu ma incurc 1.6 inca nu a aparut ultima versie este 1.5.2, eu amuia pi dinsa ma jiok. daca vrei s ni jiucam impreun sunama pi skayp: Anbu Master, s asiti explic mai multe. nu uita sini dai funda sau panglica. mersi.

| gicubezereu a răspuns:

A nu ini ser skuz n-am avut dreptati minecraft 1.6 chiar o aparut. s am gasit di undi sil kaceesk : http://minecraft-mods.ru/igrovye-klienty/31198-minecraft-161-skachat.html
.nu uita di funda sau di panglica.

| diskjocket explică (pentru gicubezereu):

Chiar nu imi dau seama daca tu scrii asa la misto sau pur si simplu nu ai trecut pe la scoala in viata ta. As prefera un site american de pe care sa descarc minecraft.