| Blackaannee a întrebat:

Stie cineva statusuri gen "De curiozitate!
Daca a-ti avea de ales intre Fifa 13 si o iubita, cu ce echipa a-ti incepe Career mode?" laughing).puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ciotori a răspuns:

De baut am baut, dar, de mancat ce bem?laughing

| psica a răspuns:

Sunteti doar cristale false,Care cand le ating se sparg! GelOzie si inVidie,Este tot ce aveti in cap! *

* Nu conteaza ce a fost,Ci ce va fi de` acu` naintewinking *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`intelegi, Inainte sa pleci, Lasa` cheia sub presH. hee hee *

* Pune-te in genunchi, Si reprezinta-te! Acum ridica-te, Sterge-te la bot si prezinta-te.big grin *

♥. `Ca o pata pe camasha, totul se scurge. Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange. sad

♥. El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu! Te.a mintit.stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu! winking smug

♥. Flori uscate`ntr`un buchet. le privesc si te astept, intoarce`te la mine straight face. Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine straight face

♥. Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu, dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp! sad

♥. O toamna ne-a legat. O iarna ne desparte. cu toate intr-un timp pana nu se mai poate. Ai fost odata tot. lumina pentru mine! Voi incerca sa las, sa vina de la sine love struck!

♥. Stiu ca am gresitblushing dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste blushing de parca as avea in mine un drac devil Dar tu nu stii sa te superi pe mine >big grin < desi e foarte usor sa o faci sad Fiindca sunt experta in tampenii blushing pot umple pe oricine de draci laughing

♥. Am crezut in tine. am crezut in Noi. Si-am crezut ca langa Tine sunt invingator! straight face Am crezuT in vise. Am crezuT in sanse straight face Dar toT ce mi-am facut sunt. iluzii false` sad

♥. mmDa. Si iti aduci aminte cand iti spuneam. cuvintele alea pe care le rosteam?! Iti aduci aminte cand stateam. Pe banca aia, noi doi eram. Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus! straight face

♥. hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns!

-Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…

-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!

-Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.

-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…

-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toată atentia.

-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.

-Macar eu pot tine dieta, tu nu!

-Poate ne casatorim pe mess!

Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!

-Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
Baftaa!