| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un program de spart parole pentru yahoo messenger? Vreau sa-i fac o surpriza la cinevawinking

9 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Nu cred cã e asa ceva.

| covexrobu a răspuns:

Vezi poate o sa primesti o pereche de bratari cadou pentru Violarea corespondentei private.

| Rebecca a răspuns:

Datii bratari si imbracati'l in dungi. Tie ti'ar placea sa-ti fie violata intimitatea? Nu! Deci nu o fa!

| Spufff :x a răspuns:

Daca gasesti spune`mi si mie laughing)

| ladygaga_9914 a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista program de spart parole

| cossmy a răspuns:

Daca ai un minim de cunostinte in programare, poti face un programel. Ptr asta estista unele tutoriale, insa un program concret, gt facut, nu e.winking

| KeepCalm a răspuns:

Nu Existahappy sigur nu gasesti pe net. pune un prieten care se pricepe sa creeze un program de genu`happy nu e greuwinking

| justme2846 a răspuns:

laughingnici nu sunt...astea sunt doar niste minciuni acele asa-zise programe probabil au virusi sau sunt diferite persoane care vor sa isi bage nasul in calculatorul tau...winking

| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Deci, nu se exista program pentru asa ceva. daca s`ar fi existat, pana acum aveau toti parola mea sau a ta.Cine a zis ca exista program pentru asa ceva, a zis la misto... sper ca te-am convins. pup