| Anonim13450 a întrebat:

Stiu ca au mai fost intrebari de genu dar chiar nu stiu ce sa fac. Mie imi place de o fata cu 3 ani mai mica ca mine. Am inceput sa o visez de 3 zile laughing O plac foarte mult dar totusi e diferenta mare de 3 ani intre noi. Ce sa fac? Sa risc si sa o intreb sau sa incerc sa o uit?

3 răspunsuri:
| Ioonela a răspuns:

Nu mi se pare mare o diferenta de 3 ani, dar depinde cati ani ai si tu happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este vorba de o fetita de 11-12 ani atunci chiar ca ar fi indicat sa o lasi sa mai creasca. Daca are vreo 14 ani ai putea incerca "marea cu degetul" deoarece altfel poti risca sa ti-o fure altul mai tupeist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, mica ca tine cu 3 ani, nu e ceva grav, poti sa o intrebi daca nu vrea sa iesiti in oras la un suc ceva. Daca ii zici "vrei sa stai cu mine", e prea direct si bizar, insa daca o scoti in oras o sa fie ceva mai subtil, iar daca merge, no problem.