| OoKidaLoveoO a întrebat:

Stiu ca este un joc prostut si nu ii prea fain Sherwood Dongeon sau cum se scrie imi trebuie account si parola pe la nivelul 10 si sa aiba un animal doar un simplu animal.Nu imi trebuie pentru mine dar am o prietena care nu a putut sa isi convinga parintii sa plateasca 5 dolari de parca ar fi mult si imi trebuie ca sa il dau cadou de ziua ei deoarece este disperata si le-a zis la toti ca asta este cadoul perfect de ziua ei chiar daca are nume de baiat. DECI VA ROG AJUTATI-MA SI DATIMI UN CONT CU UN ANIMAL SI DE FAPT NU TREBUIE SA FIE NIVEL MARE POATE SA FIE SI 1 DOAR SA FIE CU UN ANIMAL. ajutati-ma pentru ca am cautat pe siteuri peste tot am ajuns sa scriu in chineza cu google traducere ca sa gasesc si nimic toate is invalide. fundita+un cont tot asa dar fara animal de nivel 4. Va rog ajutatima.Va implorr!

2 răspunsuri:
| OoKidaLoveoO explică:

Ma scuzati daca am mai facut greseli de ortografie nu am prea fost atenta dar sunt ff graita deoarece mai sunt doua zile pana la ziua ei daca puteti sa imi dati messu ar fi perfect

| OoKidaLoveoO explică:

Asta nu a fost din greseala ci pentru ca nu imi merge tastaturasadtrebuie sa imi cumpar alta