| anonim_4396 a întrebat:

Sunt șanse să se amestece poliția dacă am bătut mai mulți pe unu înafara școlii, ținând cont și de faptul că tatăl prietenului său cu care se duce acasă e polițist?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Da, normal ca sunt sanse, chiar foarte mari. Chiar sper sa se bage, poate data viitoare va ganditi inainte de a bate pe cineva.

| Ineys a răspuns:

Well, daca-ti face reclamatie... ai cam... stii tu cum se zice. Eu zic sa te duci tu frumusel, sa lasi orgoliul, si sa-ti cer scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, bineinteles ca are voie sa se bage. Acum depinde cat de tare l-ai pocnit pe ala, daca nu e ceva serios o sa incerce sa va sperie asa putin cu chestii gen ''iti scad nota la purtare'', ''te exmatriculez'' etc. Ideea e ca daca l-ai batut tare poti avea probleme...

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Normal ca da laughing tu ai impresia ca ai voie sa cari pumni si palme, daca esti in afara scolii?
Eu sper sa va scuture putin, poate va vine "mintea" la capwinking

| AH5 a răspuns:

Da nu conteaza unde il bati, poti sa il bati si in biserica. Logic ca politia se amesteca oriunde. Unde te crezi in Rusia?
Nu aveti dreptul de a bate alta persoana indiferent de ce a facut si a spus, de asta exista lege, iar acum voi platiti. Inainte de a face ceva ganditiva.Si ce sariti toti ca o haita de caini pe o bucatica de care? Daca erati tari mergea unu sal bata. Sunteti lasi frate, Iauzi, o intrebare mai stupida ca asta nu am auzit. Data viitoare aveti grija!