| robertandrei278 a întrebat:

Sunt baiat am 16 si ma simpt mai bine in compania baietilor decat a fetelor (imi plac baieti, nu simpt nimic pentru nici o fata, cand vad un baiat dragut imi tresare inima iar cand sunt aproape de el ma intimidez ) ce sa fac? fara caterinca va rog

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ai grija sa nu iei SIDA

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai pus mana, incă, pe o fată.Ai sa iti schimbi gandirea.
Doar daca nu esti pe invers.

| R0R0 a răspuns:

Inseamna ca esti pe invers. (gay)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar trebui să faci ceva?

| Dragu_Lidia_1996 a răspuns:

De ce pui asta ca pe o problema? E ok sa fim diferiti.Nu e mare lucru daca esti atras de persoane de acelasi sexwinking Mai sunt multe persoane ca tine si cine stie... poate pe viitor o sa ramai surprins cand o sa afli si de alti prieteni de ai tai ca sunt gay

| MoNoTecK1216 a răspuns:

Ori esti bisexual. Ori nu ai atins o fată în viața ta... Nu se știe exact.