| ExizTPU a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa ma vopsesc doar o zi din viata mea. Deci mi.am lasat parul sa creasca in vara asta si m.am dus la frizer sa ma tunda pe parti, si mi-a luat prea mult din parul de la spate. Bun, l-am lasat sa creasca, dar nu a crescut asa cum am vrut eu. Asa ca ma gandesc la faptul sa ma vopsesc in prima zi de scoala si tot in prima zi sa ma duc sa ma tund. Nu vreau sa ma vopsesc la radacina. As vrea sa incep de pe la jumatatea firelor de par. Si nu vreau cu vopsea permanenta, vreau cu vopsea din aceea care se duce dupa cateva spalari ( nu le am cu astea, sunt baiat, scuze laughing ). Ce ziceti, e o idee buna? Nu am incercat niciodata si as dori doar sa vad reactia celorlalti si cum este, doar de curiozitate. Oricum nu o sa ma tund in aceeasi zi.

1 răspuns:
| Kandia15 a răspuns:

Depinde si ce culoare vei alege. Poti folosi nuantator care se ia dupa mai multe spalari. Sau, poti incerca sa amesteci albastru de metil, violet de gentiana, etc. ( o sa vezi despre ce e vorba aici: https://www.roportal.ro/......naturale/)