| Pijamale3000 a întrebat:

Sunt ciudata daca am 3 perechi de pijamale roz? Prietenul meu asa zice! Ce sa fac? E urgent!

7 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

De ce e urgent?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Nulaughing),mare chestie

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Cum sa fie ciudat. Fiecare are o culoare favorita, si eu am mai multe haine de aceeasi culoare, dar asta nu ma face ciudata.De ce sa fie ciudat, nu conteaza culoarea, conteaaza ca te simti confortabila in acele haine si ca iti plac.Nu e nimic ciudat! Si daca asa spune el, nu trebuie sa il iei in seama, daca tie iti plac, nu mai e nnevoie de nimic. Bafta!

| BadAngel3 a răspuns:

Cum naiba sa fie ciudat laughing)))), ce conteaza ca sunt roz. Nu conteaza numarul si culoarea.

| Nova21 a răspuns:

Nu, daca tie iti place este ok.Eu am 5 tricouri rosii(ador culoarea asta). Multi mi-au spus ca e destul de ciudat si dubios, dar nu i-am bagat in seama.
Nu conteaza deloc culoarea si numarul happy, conteaza sa iti placa tie, tu le-ai vrut, nu el, nu conteaza parerea iubitului sau a oricui altcuiva. Sper ca te-am lamurit

| anaaandr17 a răspuns:

Sa fi copilaroasa nu inseamna sa fii ciudata.