| andreeadadea a întrebat:

Sunt obligată să merg la un majorat, dar eu NU dansez, am o fobie imensă ca m-as putea face de râs, dar as putea sa stau liniștită la masa? Adica, toată lumea de acolo dansează?

5 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Daca bei, trebuie sa dansezi, fiindca daca bei si nu te faci de cac*t, ca ce te mai duci? Vrei sa nu ai ce povesti de la majoratele astea?

| OldSoul a răspuns:

Nu trebuie sa stii sa dansezi, e suficient sa stii sa te zgatai pe ritmul muzicii, si sa dai impresia ca stii ce faci.

| WaterDrop a răspuns:

Nu dansezi decat daca vrei tu, poti gasi o multime de alte modalitati sa te distrezi.Nu te obliga nimeni sa dansezi.Cine stie poate vei gasi un baiat dragut si chiar iti va face placere sa o faci happy

| Zauvek_Melinia_1997 a răspuns:

Incearca sa dansezi acasa pe o piesa exerseaza! Si nu iti face grijii ca te vei face de ras pentru ca nu ai cum, adica stilul tau va fi diferit si ce daca vu asta areti ca esti unica. Si mu trebuie sa stai toata seara la masa nu trebuie sa dansezi nu stiu ce coregrafi poti face o miscare cu soldul si picioarele dintr o parte in alta. Sau sa merhi un pas in fata si una inapoi in timp ce te intorci cat de putin cu soldul. DACA NU INCERCI NU AI DE UNDE SA STII CA POTI SA O FACI!

| crinaaioana a răspuns:

Bună! Pai,in primul rand, fii sigura ca nimeni nu este un expert in ale dansului, deci nu vei fi judecată daca încerci, plus ca vei vedea cat de placut poate fi happy iar in al doilea rand, poți gasi persoane noi cu care sa te imprietenesti si sa stati de vorba