| dianamaria2001 a întrebat:

Sunt palida la fata si am frecvent ameteli cand merg sau stau in picioare. Obosesc destul de repede si am momente in care nu prea ma pot tine pe picioare.
Adorm foarte tarziu (2-3 noaptea ) si ma trezesc pe la 12-13, insa ma simt obosita.
Ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Ai o lipsa de vitamine si menerale in organism.
Fa-ti niste analize si vezi ce iti lipseste.
Profita ca e vara simananca fructe si legume.
Incearca sa adormi mai devreme, poate te trezesti mai odihnita.

| Zedge a răspuns:

Esti anemica, nu ai vlaga in tine, culca-te mai devreme sa zicem maxim la 12 noaptea, ideal ar fi pe la 22 ca altfel daca tot asa pe la 2-3 te culci vei fi mereu obosita si fara pofta de viata, banuiesc ca nici pofta de mancare nu ai, te sfatuiesc sa mergi la un doctor sa-ti dea ceva, si cel mai imporant mananca cat mai sanatos si incearca sa faci miscare zilnic, te vei simti mai bine o sa vezi.