| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva o metodă nouă de făcut credite pe IMVU? Înainte știu că era cu MeetMe, dar acum? Fundă. *Scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Bună.
În prezent se mai pot face credite free.
Dacă e pe cont de noob, poți strânge simplu la început 6.200 credite.
Dacă e cont de + o lună și +18 ani poți face cu Peer Review manual sau automat.
Pe cel automat îl poți găsi pe Facebook, pe grupul Academia Imvu pas cu pas.
Sau pe grupurile de pe Facebook legate de Imvu se organizează pe zi peste 10 concursuri cu câștigarea unor conturi. unele chiar bune.
Baftă.
Fundă?