| adryannuu a întrebat:

Știe cineva replici asemănătoare cu"în ce poziție o stat măta de o făcut un om asa fraier ca tn"
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Replica mea: "Du-te si citeste cateva carti, invata bunele maniere si tine minte ca prin raspunsuri de genul celor pe care le cauti nu o sa fii respectat niciodata de nimeni".

2 răspunsuri:
| ChiarEu2 a răspuns:

In primul rand, daca scrii macar sa scrii corect: "în ce poziție o stat mă-ta de o făcut un om așa fraier ca tine"! Nu stiu cu ce te ajuta pe tine replicile astea "educative"!

| stranger2 a răspuns:

-Ai cazut din cer? Ca ai fata sparta.
-Parintii tai lucreaza la Dorna? Ca esti plata.
nu mai stiu, sorry laughing