| Panda879564 a întrebat:

Tocmai am mincat 9 gogosi cu lapte condensat si reau sa spun ca m-am saturat, vreau si eu o data sa slabesc, dar nu pot (

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Agentul x4635b a detectat o ființă dintr-un univers paralel. terminat*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista "nu pot", ci doar "nu sunt suficient de motivat incat sa vreau cu adevarat acest lucru".

| GYGYLATINO a răspuns:

e cam mult 9 gogosi daca vrei sa slabesti exista 3 solutii sa le spui la parinti sa numai faca gogosi, sa le arunci, sau incearca sa le vinzi in clasa la colegi si tu incearca sa manaci fructe in log de gogosi (apropo mi-ai facut pofta de gogosi cu intrebarea asta ).))))))))))))))