| antoniu2015 a întrebat:

TPU! Am 16 ani si vreau sa am o zi de nastere super gen. fete bautura si tigari si jocuri etc... sfaturi?

2 răspunsuri:
| DJBlade69 a răspuns:

Hmm...nu consider ca pentru a avea o zi super e nevoie de tigari si bautura. Eu ti-as propune mai degraba sa iesi cu prietenii(prietene) in oras.

| IngerRebel69 a răspuns:

Depinde de cati bani o sa ai. Daca ai o casa la tara in apropiere de orasul tau mergeti acolo faceti un foc de tabara luati niste bere, niste vodka daca aveti mai multi bani, ceva de mancare si asigurate ca nu vine nimeni care se imbata pana nu mai stie de el (am facut greseala asta la ziua mea) niste muzica ar merge, nu conteaza daca e manea DoupStep sau mai stiu eu ce cat timp o sa va distrati continu. Cat despre jocuri merge sa jucarie urmatoarea carte, chiar daca pare ceva neinspirat, cand esti ametit de bautura iti vin cele mai nebunesti provocari. La capitolul fete daca nu cunosti prea multe, asigurate ca vine cineva care stie multe fete care au chef oricand de un party. Iar daca nu ai o casa la tara in apropiere de oras mergeti in padure, sau poate ai tu o casa mare, atunci ramaneti acolo. Oricum, foloseste-te de ce am zis si te asigurate ca o sa ai o zi de nastere super.