| Anonimul8683 a întrebat:

TPU, am nevoie de ajutorul tau! Va rog sa nu ma judecati! Este vorba despre mine si verisoara mea. Cand eram mai mici, ea ma invata tot felul de prostii, ne atingeam si ne puneam unul peste altul, tot ea m-a invat la filmele pentru adulti, un prieten de-al nostru i-a bagat penisul in anus in fata mea, dupa au urmat tot felul de jocuri murdare, culmea dupa cativa ani cand devenisem si mai mari, ea avea vreo 14 ani eu 12, ne jucam cu varul meu si ea era amanta mea, trebuia sa facem nu mai cum zice ea si ma punea sa ma urc peste ea, avand doar o pereche de panataloni foarte subtiri si transparenti cu doar o pereche de chiloti tanga care se vedeau perfect, dupa care se punea pe picioarele mele, penisul imi era ridicat la maxim, incepea si se freca si imi lua mainile si le ducea cand la sanii cand la pasarica...problema este ca am ramas cu un fel de traume si de atunci nu-mi mai pot lua gandul de la ea, am tot felul de fantezii cu ea cand facem sex, si cred ca ea banuieste asta, findca mereu se pune in diferite pozitii in fata mea si imbracata sumar, mentionez ca am aproape 18 iar ea aproape 20 si pana acum nu am reusit sa scap de gandurile astea necurate pe care le am la ea, m-am spovedit si la duhovnic, am reusit dupa aia sa nu mai ma gandesc la ea vreo 4 luni, dar dupa aia iar m-am gandit pentru ca iar am vazut-o si m-a atras. Eu as vrea sa-i spun totul, poate asa ma voi elibera si voi scapa. Intrebarea mea ar fi, ce ar trebui sa fac? Exista vreun motiv pentru care ar trebui sa-i spun? Credeti ca as face bine?

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Salut, sa stii ca la copii este normala explorarea corpului personal cat si al sexului opus, indifernet ca iti este ruda sau nu. Voi ati continuat si la o varsta mai de adolescenti deja. Hormonii fetelor se activeaza mai repede, iar pe baza materialelor vizualizate si fara o educatie ati ajuns sa faceti prostioare condusi de hormoni desigur. Este normal ca o femeie sa te atraga, cat timp nu este ruda de gradul 1. Toate amintire voastre iti raman in minte, ele revin cand o vezi si este normal, pentru ca tu le consideri murdare si rusinoase. Te simti vinovat de ce ai facut, dar nu accepti ca erai un copil, nu stiai ce faceai, doar dadeai curs liber hormonilor.
Sa stii ca este bine sa discuti cu ea, sa ii spui ca iti dai seama ce prostii ati facut, sa iti spui parerea sincera ca te-a afectat joculetele vostre, ca iti pare rau de ce ati facut. Poti sa ii mai spui ca de fiecare data cand o vezi iti aduci aminte de prostiile facute, si ca ai prefera sa o vezi mai rar (daca asta simti). Daca ea mai incearca ceva din vechile obiceiuri, desi esti barbat si hormonii sunt greu de stapanit, respinge-o, fii ferm si spune-i ca nu este ok si ca nu vrei.
Motivul pentru care ar trebui sa ii spui ei toate aceste lucruri, este ca te eliberezi si ca pui punct, nu vei mai sta cu frica ca poate ea mai incerca sau sa te simti prost fata de ea. Acest motiv nu trebuie sa il explici ei, este doar pentru tine. Poti sa ii spui incepand sec : de fiecare data cand te vad, imi aduc aminte de...
Daca ai nevoie poti apela si la un psiholog privat (psiholog=doctorul sufletului), deci te poate indruma sa te eliberezi de aceste ganduri, pentru ca dai viata gandurilor, tu poti sa le opresti, trebuie sa inveti doar cum sa faci acest lucru. Succes.

| Anonimul8683 explică (pentru florinflorescu):

Multumesc frumos pentru raspuns!

| anonim_4396 a răspuns (pentru florinflorescu):

Frumos raspuns! Voiam si eu sa spun ceva dar ai spus tu aproape totul.