| HuskyBlueEye a întrebat:

TPU...am o mica problema...imi este frica de Fredy Fazbear...stiu ca e un joc...nu exista...si e fff banal...dar nu stiu de ce...ma puteri ajuta cumva? FUNDIȚĂ!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| iulian1302 a răspuns:

Buna! Totul este in mintea ta. Daca tu nu incerci sa induci subconstientului tau faptul ca Fredy Fazbear nu exista si ca totul este un joc nu vei scapa de aceasta frica. Totul tine de tine; daca nu iti ajuti subconstientul el nu te poate ajuta pe tine. Multa bafta in a-ti depasi aceasta frica!