| MisteryM a întrebat:

TPU, buna)) Pe ce data apare, Pretty Little Liars sez.3 eps.13?
si in legatura cu Dirty Pretty Secrets? ce sa inteleg ca acesta va fi noua denumire a serialului? sau deja de la un alt sezon?
Ms* :*** Fundita))

2 răspunsuri:
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Pretty little liars se numeste serialul, Dirty Pretty Secrets sunt niste episoade de 2-3 minute dar, din pacate doar in engleza...ep 13 va aparea in 23 octombrie, un ep special de Haloween iar celalalte vor aparea cred ca o data pe saptamana incepand din 15 iaruarie 2013. fundita?big grin

| Ana235 a răspuns:

Serialul reincepe in ian. Dirty Pretty Secrets este un spin off, cu personaje comune, care urmareste viata din oras pana la reintoarcerea serialului.