| Alexutza1712 a întrebat:

TPU. Cum pot scapa de o persoana care nu mai e nimic pentru mine? In cazul meu e o prietena care tot vine la mine si incearca... Cum sa zic... Sa "ma cumpere" cu bratarici, felicitari etc. Cum sa-i zic ca nu mai suntem prietene si sa nu mai incerce sa ma mituiasca cu de astea? Eu sunt genul care nu poate refuza si nu poate spune "nu".

Heeeeeelp!

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Pai de ce nu zici nu ii explici cu frumosul ca nu mai sunteti prietene si punct, gata nu aveti nimic in comun si tu nu mai vrei sa fii prietena cu ea.