| Ursuletz234 a întrebat:

TPU va rog din suflet aveti cont de imvu pe care nu il mai folositi sa aiba haine pe el etc...ca eu nu am rabdare sa fac si nici compul nu ma lasa va rog din inima raman datoare cu ori cebig grin dau funda si vot...big grin va rog frumos

2 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Hey Bubu! :* Sunt Ale ( pr lu Lary ). Am eu un cont pe imwu.nu are foarte multe haine dar ceva bani am si in fine multi prieteni. Daca vrei spune si iti las mesaj privat cu Numele si Parola. Pupici :*

| stephany25ba a răspuns:

Da am eu monooxd si parola: papamaci