| Mihaelafly a întrebat:

Un dialog intre doi prieteni care discuta la o petrecere despre ospitalitatea gazdei! Ma puteti ajuta? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| ixiHida a răspuns:

Ospitalitatea gazdei

-Bine ai venit Ionel!
- Ai vazut cum se comporta Maria cu fata aceea, desi este gazda?
- Da! Este foarte nepoliticoasa.
- Saraca fata pare nevinovata. Nu inteleg de ce Maria se comporta asa.
- Hai sa mergem sa vorbim cu ea.
- Bine!
-Maria nu este frumos ceea ce faci fata aceasta este invitata ta si nu mi se pare politicos.
- Imi cer scuze!

| Mihaelafly explică (pentru ixiHida):

Un dialog: Un elev ii explica dirigintei de ce a facut o boacana

1 răspuns: