| Georgianaaaaaaaa1812 a întrebat:

Un mar, 2 iaurturi degresate, 2 oua fierte și o banana, pare mult pentru un început de dietă? Dau funda, vă rog...

Răspuns Câştigător
| gabriellekasia a răspuns:

Hmm, de ce să ții tu dietă? Hai să-ți zic ce-am făcut eu și m-a ajutat... mi-am luat o aplicație pe telefon:MyNnetDiary- într-un anumit timp (specificat de tine), îți modifică aportul de clorii zilnic și, cu ocazia asta, mai înveți engleză... da, are meniul numai în engleză. Sper că te-am ajutat, poate încerci big grin.

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

De ce nu? Si in plus poti sa faci si jogging zilnic cate doua ore, o sa te ajute foarte mult.

| xxRandomNamexx a răspuns:

Calculand caloriile, ar fi in total 400-500 de calorii. O persona sedentara arde zilnic cam 1800 calorii(8000 calorii=1 kilogram). Eu zic ca este este foarte bine pentru o dieta, mai ales daca faci si sport sau exercitii.