| Deea :x a întrebat:

Un sms dulce de "noapte buna!"... Fundita! :-p

13 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Iti trimit pe stele/ Toate gandurile mele,/ Iar pe razele de luna,/ O frumoasa,, noapte buna"!

| Ingrid16V a răspuns:

As vrea sa fiu o floare in mainile tale, un zambet pe buzele tale, raza de luna care iti spune seara noapte buna.

Daca ar cadea o stea de cate ori ma gandesc ce dor la tine, atunci in curand nu ar mai fi stele pe cer. Daca diseara te vei uita la cer si nu vei vedea nici o stea. Sa stii ca e din cauza ta!

Daca sfarsitul acestei zile, ti-a adus o umbra recenta in inima ta, sper ca urarea de noapte buna iti va incalzi inima.

In acest moment 3, 7 miliarde de oameni dorm, 2, 3 milioane se indragostesc, 4, 1 milioane mananca, dar o singura persoana draguta din toata lumea citeste acest SMS … Noapte Buna!

Privesc catre cer si rog o stea sa te sarute in locul meu, luna sa-ti vegheze somnul iar ingerii sa-ti indulceasca visele… inchide ochii si voi fi langa tine. Te iubesc. Noapte buna.

Sa visez un inger? Dar am deja un vis… si am si un inger… iar ingerul e visul meu… Tu esti tot ce mi-am dorit! Te iubesc!

Aripi de fluturasi, Vine-n zbor un ingeras, Ghici ce are pentru tine, Un pup dulce de la mine…Noapte buna!

Daca dorul tau n-ar fi toata noaptea as dormi, dar el vine fara veste si pe mine ma trezeste! Noapte buna ingerul meu!

In noaptea trista care ne desparte, de vei simti in jurul tau suspine, sa nu te sperii, e dorul meu ce vine s-adoarma langa tine, noapte buna!

Mi-e dor de ochii tai frumosi, atat de limpezi si duiosi, de focul din lumina lor, de chipul tau fermecator, mi-e dor de tine, te ador, noapte buna puisor

Nu te gandi la mine… sunt in ochii tai… in mintea ta… in inima ta… in sufletul tau… oriunde… totusi daca ma vrei… doar inchide ochii si asculta ce iti spun… mi-e dor de tine… noapte buna…

Alege de aicibig grin

| Alina0491 a răspuns:

Noaptea se lasa
stele vor sa iasa
in patut ma pun
noapte buna eu iti spun

:d

| Adryana a răspuns:

Noapte buna, somn usor, ingerasii te-nconjor, de la luna :noapte buna, iar de la micuta stea un sarut din partea mea.

| zmaster4M a răspuns:

O noapte cu stele, un vis frumos o ploaie de pupici si un somnic pufos

O floare albastra sub un cer cu luna eu ti-as darui soptindu-ti Noapte buna

Iti trimit pe un colt de nor, noapte buna tuturor...

De la mine din dormitor eu iti spun somn usor ingerii sa te pazeasca si tot asa sa te iubeasca imi e dor si iti transmit ...somn usor!

| DumiY a răspuns:

Buna!
As vrea sa fiu o floare in mainile tale, un zambet pe buzele tale, raza de luna care iti spune seara noapte buna.

In acest moment milarde de oameni care dorm, milioane care se indragostesc, milioane care mananca, dar o singura persoana draguta din toata lumea citeste acest sms de noapte buna!

Privesc cerul si rog o stea, sa te sarute din partea mea, luna sa-ti vegheze somnul, iar ingerasi sa-ti indulceasca somnul, inchide ochi si voi fi langa tine.

Pa, pa!

| pisiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Un pupic acum soseste si celalalt te trezeste orice ai zice orice ai face un pupic tot nu-ti da pace, lasa-l sa faca ce vrea ca-i trimis din partea mea. Noapte buna!

Te vad noaptea printre stele, ochii tai sclipesc ca ele, tu esti soarele si luna, de as avea putere, te as privi in ichii tai si sa-ti spun ca Te iubesc, crede-ma ca nu glumesc. Nb

Am trimis un ingeras sa-ti vegheze somnul dat a venit suparat si a spus ca nu poate veghea somnul unui alt ingeras :* te iubesc ursulet mic. nb :*

te iubesc numai pe tine, doar la tine ma gandesc, tu esti totul pentru mine chiar si viata ce-o traiesc noapte buna somn uros te iubesc scump puisor!

noapte buna puisor te sarut pe botisor iar acum vreau sa-ti soptesc noapte buna te iubesc!

iti trimit prin stele o gurita de placere si pe raza de la luna o duioasa noapte buna!

acum cand mii de stele stralucesc si noatea iar se lasa eu de aici din departari iti trimit un inger ca sa te pazasca!

as vrea sa fiu un puisor in patul tau sa am strecor cu un sarut sa te trezesc si la ureche sa iti soptesc noapte buna te iubesc

sper ca te am ajutat :* fundita? :-s

| maryy_3569 a răspuns:

Te pup ingerasule. sper sa ma visezi la noapte! te pup dulce si ai grija de tine! nu uita ca te iubesc si te voi iubii! i love your eyes!

| Diamond_dulcika_1987 a răspuns:

To live i need heartbeats for this I need a heart, for heart i need happiness, for happiness I need you. good night my angel.

| Musca_Mirella_1998 a răspuns:

E timpul sa stingi lumina.somnic pufos :*.