| Mariaaaaaaqqqqqwq a întrebat:

Unde as putea sa-mi fac petrecerea de 15 ani in Constanta? Nu pot la mine acasa si nici la mc si kfc nu vreau.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Famous, Pizza Hut, Extrablatt, Filicori Zecchini, Lake View, Cin-Cin, Salad Box si cate si mai cate. Poate intr-un sat ar fi o problema in a gasi un local decent, insa la Constanta...

| William a răspuns:

La un local langa plaja. Puteti sa va scaldati in mare cand va este cald. Sau poti sa-ti serbezi ziua pe serverul de cs go al lui KaraSiAtat.

| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

| Mariaaaaaaqqqqqwq explică:

Si ce local pe langa plaja recomanzi william?