| anonim_4396 a întrebat:

Unde sa ascund pachetul de tigari?

Răspuns Câştigător
| zyxelcool a răspuns:

Il lipesti cu banda adeziva de geaca, bluza

17 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

In foc draga, astfel ai sanse sa iti vezi nepotii big grin.

| motherfuckerstyle a răspuns:

De ce sa nu-l lasi la vedere? la 14 ani asa faceam, lasam pachetul pe masa la vedere si daca ma intrebau parintii spuneam ca ii tin tigarile unui coleg/prieten.Stiu ca m-am dus odata la mama si i-am spus -vezi ca ii tin tigarile unui coleg sa nu te sperii cand le vezi -.
Daca nu-ti place varianta asta gaseste la geanta un buzunar ascuns, dupa mobila, in fata de perna.

| ywar a răspuns:

Cele mai bune locuri unde se pot ascunde lucruri sunt cele la vedere, desi pare paradoxal. Intrebarea e de ce fumezi? Din teribilism, din placere, din dorinta de a deveni mai matur peste noapte?

| edit28 a răspuns (pentru ywar):

Din dorinta de a ma intreba altii.

| ywar a răspuns (pentru edit28):

Rau esti ma! happy Nu-mi spune esti gamer! si ai 18 ani si ceva cosulete pe fata laughing bai pustiule, lasa dracu tigarile ca iti mananca banii tata. Apuca-te si tu de ceva mai bun:femei. Drept e ca trebuie sa cheltui si acolo dar merita tata, ce sa-i zici happy Ah, si prezervative 11 lei / pachetul. Hai te pup!

| edit28 a răspuns (pentru ywar):

Du-te la psiholog happy

| BluishAngel a răspuns (pentru ywar):

Pentru ca prostie si pentru ca lipsa de personalitatewinking

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Of,ce vremuri, imi aduc aminte cand si eu imi ascundeam pachetul de tigari.
Le ascundeam sub haine sau in sertarul unde-mi tin chilotii.

| mont a răspuns:

Sunt multe locuri de ascuns, in unitatea de la pc daca nu ai stranse suruburile, intr-un buzunar ascuns la ghiozdan/la vreo geanta, in cutii vechi. Nu intre haine ca risti sa fi prins(a) sau in locuri in care ar putea cauta/face ordine ai tai.

| Madayna a răspuns:

In adidasi happy

| Voidwithin a răspuns:

Bani arsi aiurea.

| 德尼莎 a răspuns:

Sub vana, il lasi la un prieten, in scara, sub o scara, sau il bagi in pantaloni dar trebuie sa porti ceva largut. ^^

| happy31animation a răspuns:

Sub pat

| KaSS a răspuns:

Te duci unde ai cosul de gunoi ridici sacul de gunoi, pui pachetul in fundul cosului si dupa pui iar sacul de gunoi.

| Wehrmacht a răspuns (pentru KaSS):

SI cand varsa cineva cosul de gunoi ala o sa fie primul... ceva de care vrei sa scapi il pui la mijloc, dar nu vrea sa scape de el.
Pune-l undeva unde nu au ce sa caute altii.

| Lori78 a răspuns:

Poti sa il bagi intr-un dulap sau undeva unde sti numai tu si unde sti ca nu cauta alti :*

| IUuuLiAaaa a răspuns:

In dulap sub haine, sub pat, sub/dupa mobila...