| GulDan a întrebat:

Unde sa-mi fac si eu prietena? sau macar o fata cu care sa vorbesc?

Am cautat pe net de mi-a venit rau pe badoo, matrimoniale, facebook..etc

Deci e o prostie faza cu internetu nu merge...in realitate unde asi gasi?

4 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Iesi si tu in zonele mai frumoase din orasul tau sau mai circulate...intr-un parc, intr-un mall pe o strada cu terase unde trec fete mai des.Bafta happy

| 666SATANA666 a răspuns:

Sau poti incerca pe centura, dar i-a si 100lei cu tine.

| GulDan explică (pentru 666SATANA666):

Dar tot aud de centuralaughing unde e asta?

| 666SATANA666 a răspuns (pentru GulDan):

Centura reprezinta autostrada care inconjoara orasul Bucuresti.