| Likkaaa11 a întrebat:

Unde te vezi peste 20 ani?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Nu ştiu sigur, viitorul meu e într-o ceaţă greu de imaginat aşa că îţi spun sincer că atunci când o dispare ceaţa o să revin cu un răspuns complet şi drăguţ.

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Undeva prin Italia sau Canada.Cu siguranta nu o sa raman in tara asta e clar.

| neutrino a răspuns:

Nu-mi fac astfel de planuri, nu doresc sa-l fac pe Dumnezeu sa rada de mine.

| aXy99 a răspuns:

Pe TPU raspunzandu-ti la intrebare.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

In Afganistan.

| LTAA a răspuns:

În tomberon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În Amsterdam.

| Me01 a răspuns:

Unde sunt si acum.

| GYGYLATINO a răspuns:

Eu sincer unde as vrea sa ma vad peste 20 de ani in Paris cu iubita orasul iubiri dar ca sa ajung acolo imi trebuie un loc de munca si o fata )))))

| marian5693 a răspuns:

M-as vedea cu 20 ani mai batran.