| NoName090909 a întrebat:

Unde vi se pare mai bine pentru profilul Stiinte Sociale? La Hogas sau la Rares? (cei din Piatra Neamt) :* :*

Răspuns Câştigător
| Apintei_Andreea_1997 a răspuns:

Eu dau la Asachi dar mi se pare mai ok Hogas, nu e liceu de fite, ca Rares happy

1 răspuns:
| trifescugabriela a răspuns:

Bai cel mai bine pentru stiine sociale si asta daca vrei sa iesi ceva din liceu, este liceul asachi. Mergi la Asachi acolo faci asa cum trebuie cu tot cu practica si cu tot ce ai nevoie si apoi iesi direct cu slujba. App sunt din Piatra Neamt si sunt la liceul Economic.